reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

ja na zwolnieniu jestem ponad tydzień już i bardzo mi z tym dobrze :D robię ostatnie zmiany w mieszkaniu , właściwie głownie pokazuje mężowi palcem np ta szafa idzie tu , tu się obraz powiesi , i ta ścianę przemalujemy na inny kolor :) a ze mam cały dzień na przemyślenia ,pomysłów mi nie brakuje :p
Haha wlasnie te pomysly sa najgorsze [emoji14] jak bylam w ferie na urlopie pare dni to non stop w necie siedzialam i zakupy robilam a pozniej bida [emoji23]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Dziewczyny tak mnie naszlo wieczorowa pora i po kolejnych zajeciach w szkole rodzenia: ktora z Was bedzie brala znieczulenie w trakcie porodu?
Bo ja sie tak zastanawiami sama juz nie wiem... ogolnie to bym chyba chciala - bo tez po co sie meczyc.. ale mam jakis taki uraz do "nieczucia" i dretwienia bo cierpie na migrene z aura ktorej towarzysza takie dziwne, podobne objawy.. i np juz po znieczuleniu u dentysty sie boje i zaraz mi sie to kojarzy z atakiem migreny..
co myslicie? A te co mialy poprzednio polecaja/odradzaja? Jakie to uczucie? ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png

Ja bede brala :) bez znievzulenia nie rodze ;)
No chyba ze bedziecz jakis powodow za pozno na nie... ale plan jest taki ze biore :) skoro moge sobie ulzyc w bolu to dlaczego mam tego nie zrobic :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Pierwsze urodziłam bez znieczulenia to i drugie urodzę. Bardziej boje się tej igły i efektów ubocznych niż porodu bez znieczulenia. Każdemu kto co lubi.


oar8pg4n1kii9v0d.png

Wlasnie ja tez boje sie tego znieczulenia :p dlatego chcialam zapytac o opinie;) a pewnie i tak wszystko wyjdzie "w trakcie" :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Wierz mi, ze mozna byc w ciazy na L4 i nie miec czasu na odpoczynek [emoji6] . No chyba, ze starsze dziecko jest juz w miare odchowane, albo chodzi do szkoly/przedszkola.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Nawet jak dwójka chodzi do szkoły to też nie ma czasu na nudę [emoji6] odkąd jestem na L4 jestem innym człowiekiem ( tak przynajmniej twierdzi mój mąż [emoji1]) uwielbiam mieć wysprzątaną chatę i kocham gotować, a to już mi zajmuje pół dnia [emoji4] drugie pół zleci na pierdoły i tak co dzień [emoji38]
Co do znieczulenia to nigdy nie miałam to i teraz będę próbowała bez.

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Mnie na początku porodu bolało tak ze dało sie wytrzymać i nie było strasznie boleśnie wiec nawet nie pomyślałam o znieczuleniu , a jak juz bolało że ciężko było wytrzymać i prosilam o znieczulenie to było juz za późno. Ale i ten ból jakoś dał sie przeżyć. Wiec teraz nie planuje ,a jak wyjdzie to zobaczymy w trakcie porodu.

5djylbetecfse5n6.png
 
Do góry