reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Bo lekarze pieewszego kontaktu to się znają chyba tylko na przeziebieniach i grypach.
Ja wpadłam na to ze mam alergię dopiero w gimnazjum, myślałam że jestem po prostu non stop podziebiona :/
Tak samo gdybym sama nie wpadła na to żeby pójść sama do pschiatry to pewnie do tej pory by mi ekg robili i sie glowili czemu mnie boli.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Wiesz nam zajelo pol roku by nadrobic straty antybiotykowe..mloda miala "zapalenia pluc" 3 razy w ciagu miesoaca i ofc antybiotyki...brak komentarzy..oni nie widzieli w tym nic zlego..dzieci przeciez choruja!

 
reklama
Moim zdaniem najlepiej jest znaleźć dobrego pediatrę lub interniste. Wtedy nie ma mowy , że będzie faszerował lekami i wmawiał choroby. u nas się sprawdziło :)

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Mlodamama czyli te badania robiliście że swojej kieszeni?
Ja myślałam że 2 cc to już trzecia ciąża na bank cc, gdzieś tak wyczytałam.
Dobrze ze trafiliście do dobrego alergologa.
Czy te zrosty Cie bolą??
 
Wgl mamusie czytalam o przyjmowaniu probiotykow pod koniec ciazy i podczas kp zlaszcza przy alergiach innych dzieci i cc..nawet sa probiotyki specjalne dla dzieci po cc..alergolog mowi ze to dobry pomysl z racji ze starsza jest taka alergiczka a to ponoc minimalizuje mozliwosc kolejnego az tak glebokiego przypadku..

Wgl ze przyjmowanie probiotykow przy alergii i atopii jest bardzo wazne..stad zamowilam dzis latopic 4 opakowania i bedziemy brac z coreczka .. bardzo bym chciala by synek nie mial takich problemow

To jak moj, ja sie wrecz modle, aby dziewczyny nie mialy. Alergolog mi mowila, ze pod koniec ciazy bron boze jesc jakies orzechy. Jade z mlodym 10.04 znowu to spytam o te probiotyki.



 
Wiesz nam zajelo pol roku by nadrobic straty antybiotykowe..mloda miala "zapalenia pluc" 3 razy w ciagu miesoaca i ofc antybiotyki...brak komentarzy..oni nie widzieli w tym nic zlego..dzieci przeciez choruja!

Współczuje, ale juz jest ok?

No pyli brzoza na bank, mój mąż się śmieje ze mnie bo jak wychodzę z domu to pakuje do plecaka wielkie pudełko wyciaganych chusteczek [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Te probiotyki to one docieraja tylko do naszych jelit, więc nie wiem jak maja dotrzeć i zadziałać u dziecka. Czytałam rożne artykuły i nie jest nigdzie udowodnione naukowo że jedzenie potencjalnych alergenów typu mleko, orzechy, miód, gluten itp itd ma jaki kololwiek wpływ na alergie u dziecka.
@Kacprysiowo ja u swojego sama wychwyciłam alergie i tak naprawdę nigdzie oprócz pediatry ,który olał sprawe z nim nie byłam. Pierwsze objawy to było 'naderwane ucho' ,wysypka. Jesli Twój ma ciągle katar ,wodnisty, przezroczysty (na którego nie działaja żadne Nasiviny itp) ,kaszel ,kicha często , spuchniete oczy lub usta ,rzadkie stolce ,wysypki/zaczerwienione zgiecia łokci, kolan, policzki, nawet i ciemieniuche to mozesz byc pewna że to alergia. Mój tez bo poprostu bolal go brzuch budzil się z płaczem w nocy a od 1,5 roku normalnie nie te dziecko. Oczywiście wszystskie na raz nie muszą występowac ;)

Ja wiem że gdy mój zje coś co mu szkodzi to po 1razowym spozyciu pojawia się drobna wysypka w zgięciach i czerwone policzki. A reszta jak dłużej by pojadł. Ma na gluten, białko mleka krowiego i niesty też koziego,na cytrusy,pomidory i delikatnie na truskawki i inne drobnopestkowe oraz nietolerancje laktozy.
 
reklama
Do góry