reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Moja sie wierci caly czas :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Który tydzień u ciebie?

Co do położenia to spokojnie, to nie 38 tydzień by były małe szanse na obrót ;) moja siostrzenica obróciła się w trakcie porodu [emoji15] akurat nie tak jak trzeba, ale chodzi mi o to, że nie ma co się spinać na tym etapie :)


7u223e3kwboc3bjp.png

W piątek zaczynam 26. Problemu jeszcze nie ma. Ale mały siedzi tak właśnie co wizytę i nie wiem czy będzie miał ochotę się odwrócić jeszcze :)
 
Heja. Wlasnie nadrobilam dwa ostatnie dni... Nie chce komentowac tego co tu zaszlo ale uwazam ze jest tu miejsce dla kazdej z nas. Dziewczyny troche luzu!!! Ile charakterow tyle zdan ale jestesmy tu po to zeby sie wspierac!!
Co do glukozy. To ja koncze 24 tydzien ale moja lekarka mowila ze lepiej 25-26. W ktorym Wy bylyscie??

 
Heja. Wlasnie nadrobilam dwa ostatnie dni... Nie chce komentowac tego co tu zaszlo ale uwazam ze jest tu miejsce dla kazdej z nas. Dziewczyny troche luzu!!! Ile charakterow tyle zdan ale jestesmy tu po to zeby sie wspierac!!
Co do glukozy. To ja koncze 24 tydzien ale moja lekarka mowila ze lepiej 25-26. W ktorym Wy bylyscie??


Ja będe w 27 robiła


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Co do glukozy. To ja koncze 24 tydzien ale moja lekarka mowila ze lepiej 25-26. W ktorym Wy bylyscie??

Ja byłam w 21tc. Trochę wcześnie ,ale wszystko wyszło ok i myślę,że jakby miało coś wyjść nie tak to ten tydzień w tę czy weftę nie zrobi różnicy
 
reklama
Do góry