reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

O fazę serkow homogenizowanych truskawkowym miałam przed faza mleczna haha :D

Nie miałam fazy serków, ale maślanki, płatki i wszystko co na mleku jest teraz fajne :D

Ja swoją 100dniowkę przegapiłam, kiedy to zleciało... zazdroszczę Wam tych dylematów z ubrankami, bo my wszystko mamy po naszej starszej. Bardziej mam jazdę na jakieś nowe pieluchy muślinowe, umilacze do przewijania itp :D


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Ja tez mam faze na dzem ;).
A co do glukozy, to ja i w pierwszej ciazy i teraz po wypiciu siedzialam prawie nieruchomo [emoji12] balam sie, ze jak zaczne sie ruszac to mi sie cofnie.

Was tez tak boli krocze? W pierwszej ciazy mialam tak pod koniec, teraz prawie ciagle mnie boli

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba nie tylko ja mam faze mleczna, ciekawe czego moze brakowac organizmowi ;) maz sie smieje, ze tankuje sie na przyszlosc [emoji23] czasem brak mi slow do niego.


Co do mnie, wstawac moge troche, ale ogolnie system lezacy. Jak za duzo pochodze zaraz mam brzuch jak kamien, ale jest ok :)



 
Chyba nie tylko ja mam faze mleczna, ciekawe czego moze brakowac organizmowi ;) maz sie smieje, ze tankuje sie na przyszlosc [emoji23] czasem brak mi slow do niego.


Co do mnie, wstawac moge troche, ale ogolnie system lezacy. Jak za duzo pochodze zaraz mam brzuch jak kamien, ale jest ok :)



Moze nasze dzieciatka potrzebuja teraz wiecej wapnia ? Trzeba poczytac :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Arya taaak ja uwielbiam pół śpiochy [emoji7] body też wolę wkładane przez główkę ale zapinane na napy przy szyi. Te zakładane strasznie się porozciagaly

thgfikgneziy9g6d.png
 
Rano było ładne słońce, wstałam wyspana o 7 i jestem dziś wulkanem energii [emoji4] teraz pada, ale wciąż jest dobrze. Dzisiaj wena na szycie - moja pierwsza sowa maskotka się tworzy! Prześlę zdjęcia wieczorem jak skończę. Łazienka posprzatana, nogi wydepilowane, obiad zaraz będzie, a popołudniu idę na gimnastykę [emoji4]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
U mnie na odwrót. Wczoraj wulkan energii. Dziś spadek formy do zera. Cała noc nieprzespana. Miałam bóle pleców, brzucha. Rano to samo. Nospa pomogła i jest dobrze, ale jestem cały dzień rozbita :-(

Muszę się obkupić wreszcie, bo w razie jakiegoś (odpukać) nagłego wyjazdu do szpitala, nie wiedzialabym w co ręce włożyć, co zabrać...

I jeszcze się spłakałam jak głupia, bo nakładłam sobie do głowy o porodach przedwczesnych, wcześniakach itp.
Wyobraźnia szalała, ale już skierowalam swoje myśli na właściwe tory :) Czerwiec, bezproblemowy poród, ja i dzidziuś na pierwszym spacerze, słońce, wakacje :-)
Spoko ja sobie od wczoraj wkrecam owoniecie pepowina bo mloda sie srednio rusza... wiec chyba taki czas...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ja tez mam faze na dzem ;).

Was tez tak boli krocze? W pierwszej ciazy mialam tak pod koniec, teraz prawie ciagle mnie boli

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja już jestem po fazie na dżem. Miałam taką jak mi się chciało wiśni a w lidlu był taki pycha dzem 100% z wiśni niskosłodzony :)

Co do krocza to mnie boli :( zwykle jak śpię i się obudzę,albo długo leżę i wstanę to czuję jakby mi tak ktoś wyrwał kawałek mięsa tak piecze.
 
reklama
Dziewczyny byłam awaryjnie u lekarza . Brzuch od rana bolał jak na okres ,do tego miałam napięcie w dole brzucha.
Jednak okazało się,że wszystko jest ok . Mam prawdopodobnie niedobór potasu i mam brać aspargin i magnez i odpoczywać dopóki sytuacja się nie unormuje.
Całe szczęście,że nie grozi mi poród przedwczesny bo ostatnie kilka dni się właśnie o to martwiłam.
 
Do góry