reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej dziewczyny. Odpoczywalam przez caly tydzien, a jutro znow do pracy, na wlasne zyczenie ;-)
Zapisalam sie na warsztaty Bezpieczny malych i Mamo to ja...Bylyscie moze na tych warsztatach? Warto sie wybrac? :-) Buziaki dla Was

Ja byłam na Bezpiecznym Maluchu - całkiem ciekawe, zwłaszcza o fotelikach samochodowych i pierwszej pomocy. Oczywiście jak wszędzie było też o banku krwi pępowinowej i laktatorach [emoji4] ale wyszłam z siatką próbek, butelką Aventa i na końcu był konkurs z sensownymi nagrodami, więc warto siedzieć i może coś wygrać [emoji6]

Zapisałam się na Mamo to ja, ale w Poznaniu będzie dopiero 18.05...

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Ja byłam na Bezpiecznym Maluchu - całkiem ciekawe, zwłaszcza o fotelikach samochodowych i pierwszej pomocy. Oczywiście jak wszędzie było też o banku krwi pępowinowej i laktatorach [emoji4] ale wyszłam z siatką próbek, butelką Aventa i na końcu był konkurs z sensownymi nagrodami, więc warto siedzieć i może coś wygrać [emoji6]

Zapisałam się na Mamo to ja, ale w Poznaniu będzie dopiero 18.05...

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Dzięki za odpowiedz :-) U nas Bezpieczny malych we wtorek, a Mamo to ja 24 marca :-)

 
Ja byłam na Bezpiecznym Maluchu - całkiem ciekawe, zwłaszcza o fotelikach samochodowych i pierwszej pomocy. Oczywiście jak wszędzie było też o banku krwi pępowinowej i laktatorach [emoji4] ale wyszłam z siatką próbek, butelką Aventa i na końcu był konkurs z sensownymi nagrodami, więc warto siedzieć i może coś wygrać [emoji6]

Zapisałam się na Mamo to ja, ale w Poznaniu będzie dopiero 18.05...

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Ja w czwartek jadę na warsztaty Bezpieczny Maluch :) Mam nadzieję,że fajnie spędzę czas :D
 
Cześć dziewczyny :) ostatnio byłam mało aktywna ale ciągle was czytałam. Zwariowany tydzień mam za sobą ciągle w trasie gdzieś. Jutro rano glukoza..a o 16 wizyta i USG :-) :) któraś z was pisała że teraz już tak nie czeka na wizyty ja w sumie też bo malutki codziennie szaleje więc już daje mi wyraźnie znać że jest zdrowy i silny. Ostatnio byliśmy na wizycie u położnej i nasza położna zawsze sprawdza puls. Ale mały złośnik nie dał sobie zbadać serduszka tylko skopał Panią położna :D a jak niektóre z nas mówią że dzieciaczki was przez sen budzą to nie wiem czy ja mam tak twardy czy moje dziecko całe noce przesypia (w sumie skoro później ma mieć podobny rytm dnia to niech śpi całe noce :D) a i o dziwo nie chodzę tak często do łazienki jak wcześniej nawet cała noc wytrzymuje :D czytalam że u was też wszystko raczej wszystko dobrze więc się bardzo cieszę !! Podglądanie też wasze brzuszki i bardzo ładne już macie!! Zazdroszczę wam bo u mnie jest taki jeszcze hm..Jak to znajomi mówią jakbym się bardziej najadla :D
 
My byliśmy dziś na kulkach,u babci i na zakupach to synek padł jak mucha ;)

Ja miałam 21 lat jak urodziłam i też się trochę nasluchalam ale ja mam to gdzieś, @Bellax123 olej to bo widać że masz łeb na karku i na pewno dobrze zajmiesz się dzieckiem. Mam nadzieję że jeszcze zajzysz na forum.

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
Zazdroszczę. Życie potoczyło się tak, że pierwsze dziecko urodzę przed 30, a chciałam mieć duuuużo wcześniej.
 
Cześć dziewczyny :) ostatnio byłam mało aktywna ale ciągle was czytałam. Zwariowany tydzień mam za sobą ciągle w trasie gdzieś. Jutro rano glukoza..a o 16 wizyta i USG :-) :) któraś z was pisała że teraz już tak nie czeka na wizyty ja w sumie też bo malutki codziennie szaleje więc już daje mi wyraźnie znać że jest zdrowy i silny. Ostatnio byliśmy na wizycie u położnej i nasza położna zawsze sprawdza puls. Ale mały złośnik nie dał sobie zbadać serduszka tylko skopał Panią położna :D a jak niektóre z nas mówią że dzieciaczki was przez sen budzą to nie wiem czy ja mam tak twardy czy moje dziecko całe noce przesypia (w sumie skoro później ma mieć podobny rytm dnia to niech śpi całe noce :D) a i o dziwo nie chodzę tak często do łazienki jak wcześniej nawet cała noc wytrzymuje :D czytalam że u was też wszystko raczej wszystko dobrze więc się bardzo cieszę !! Podglądanie też wasze brzuszki i bardzo ładne już macie!! Zazdroszczę wam bo u mnie jest taki jeszcze hm..Jak to znajomi mówią jakbym się bardziej najadla :D
Ja też zauważyłam ,że mogę przespać całą noc bez wstawania siku ;)
Mi mąż cały czas mówi przy innych ,że się najadłam :D
Ale u mnie już widać że to ciążowy. Jeszcze ukryć da radę,ale tak w obcislych rzeczach absolutnie
Powodzenia na wizycie :)
Z glukoza dasz rade,mnie nastraszyli a okazało się że z cytryną mi smakowalo
 
Ja też zauważyłam ,że mogę przespać całą noc bez wstawania siku ;)
Mi mąż cały czas mówi przy innych ,że się najadłam :D
Ale u mnie już widać że to ciążowy. Jeszcze ukryć da radę,ale tak w obcislych rzeczach absolutnie
Powodzenia na wizycie :)
Z glukoza dasz rade,mnie nastraszyli a okazało się że z cytryną mi smakowalo

Ja czasami jak się najem naprawdę i widać bardziej to się śmieje że to wzdęcia :D a na jutro właśnie nie kupiłam cytryny i nie wiem czy jutro rano zdążę bo chce być przed 7 na miejscu bo kolejki niesamowite a muszą zrobić mi tak żebym do 16 miała wyniki. Czyli max do 10 muszę mieć pobrane ostatni raz. A co do przespanych nocy to jesteśmy chyba szczęściarami bo z kimkolwiek nie rozmawiam będącym na podobnym etapie to mówi że co 2 h wstaje :D
 
Ja to się zaczynam martwić czy za mało nie piję, bo też przesypiam cala noc i wcale rano też się jakoś do łazienki nie muszę spieszyć.

Mam już dość tego polegiwania. Tak jak wcześniej mi leciały tygodnie jak szalone, tak teraz odliczam dni a one wloką się niemiłosiernie. Dopiero 26 tydzień leci.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Ja czasami jak się najem naprawdę i widać bardziej to się śmieje że to wzdęcia :D a na jutro właśnie nie kupiłam cytryny i nie wiem czy jutro rano zdążę bo chce być przed 7 na miejscu bo kolejki niesamowite a muszą zrobić mi tak żebym do 16 miała wyniki. Czyli max do 10 muszę mieć pobrane ostatni raz. A co do przespanych nocy to jesteśmy chyba szczęściarami bo z kimkolwiek nie rozmawiam będącym na podobnym etapie to mówi że co 2 h wstaje :D

Na krzywą cukrową wchodzi się bez kolejki;-) wiec korzystaj jak możesz;-)
 
Do góry