reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Mi właśnie dopiero teraz zaczęło lecieć. Jakoś zaczęłam czuć wewnetrznie potrzebę skompletowania już całej wyprawki. Nie wiem czy instynkt mi podpowiada że coś się może wydarzyć wcześniej czy co ale czuję że muszę już wszystko zacząć dopinać na ostatni guzik!
Ja wczoraj zrobilam.liste z podzislem na miesiace wlacznie z majem co jeszcze potrzebujemy. Malo tego i duzo... czerwiec zostawiam juz bez zadnych obowiazkowych rzeczy do kupienia tylko zachcianki ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Tobie to jeszcze mniej zostało. Ale się cieszę że trzymajcie się w trzypaku! Odzywaj się częściej i wstaw fote [emoji3]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
mam nadzieje dotrwac do tego magicznego 37 tygodnia :)

Staram sie odzywac :) nie myslalam, ze tort w ciazy tak dlugo bede robic, ale opadalam z sil. Najwazniejsze syn zadowolony :)

Takie cos nam wyszlo ;) w srodku smak oreo
1488783087-aaaaaa.jpeg
1488783104-aaaaaa.jpeg




 
reklama
Do góry