reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nie wiem od czego zaczęła się dyskusja, ale chciałam Wam polecić książkę (która tez mi została polecona w momencie, kiedy przechodziliśmy kryzys, gdy Mała w nocy potrafiła budzić się co godzinę i dodam, że dzięki niej mamy przespane noce :)). Również T.Hogg Zaklinaczka dzieci. Majątku nie kosztuje, a z tego co widzę można dostać używane egzemplarze na Allegro.


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
A co to za metoda?

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Emkamat haha [emoji23]

Muszę poczytać jak to Chia się robi...jestem zacofana bo pierwsze słyszę [emoji1]


Edit
ejjj no wszystko fajno ale gdzie ja dostane nasiona Chia? [emoji19]

thgfikgneziy9g6d.png

Nie zeby sobie robila reklame :p ale jak juz padlo to pytanie to Zapraszam na www.krukam.pl - sprzedajemy z mezem zdrowa zywnosc ;)) w tym nasiona chia ^^


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Hej dziewczyny. Odpoczywalam przez caly tydzien, a jutro znow do pracy, na wlasne zyczenie ;-)
Zapisalam sie na warsztaty Bezpieczny malych i Mamo to ja...Bylyscie moze na tych warsztatach? Warto sie wybrac? :-) Buziaki dla Was

 
A co to za metoda?

5djylbetecfse5n6.png

Spotkałam się z wieloma poradami dot. tego jak osiągnąć przespaną noc. Generalnie ciężko streścić cała ideologię pani Hogg w jednym poście, ale w wielkim skrócie napisze że NIE opiera się ona na zostawianiu płaczącego dziecka w łóżku (o zgrozo). Dlatego wolę polecić książkę niżeli ją Wam streszczać :) Książka to nie tylko opis tego o z czym my osobiście mieliśmy problem, lecz opis wielu przypadków z którymi pewnie każdy z nas się spotkał lub spotka.

Przyznam się bez bicia, że gdy jako początkująca matka słyszałam coś w rodzaju "kup sobie książkę to się dowiesz" budziło we mnie odrazę i bawiło. Dopiero jak przyszło do "problemu" wolałam sięgnąć po polecony poradnik niż czytać mamuśki na forach :) dlatego może Zaklinaczka dzieci to nie pozycja, która należy czytać jak typowa książkę, ale może warto zapoznać się z nią i mieć jakieś rzeczy na uwadze.



p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Nie zeby sobie robila reklame [emoji14] ale jak juz padlo to pytanie to Zapraszam na www.krukam.pl - sprzedajemy z mezem zdrowa zywnosc ;)) w tym nasiona chia ^^


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
No wiesz co, czemu tak późno! Z nieba mi spadasz, 100g agaru za 15 zeta :D
W Auchan 10g kosztuje 10zł.
Już i siostrze podeslalam.

A chia też muszę zrobić, zapomniałam ze je mam, tylko dżemor dobry kupię.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
No wiesz co, czemu tak późno! Z nieba mi spadasz, 100g agaru za 15 zeta :D
W Auchan 10g kosztuje 10zł.
Już i siostrze podeslalam.

A chia też muszę zrobić, zapomniałam ze je mam, tylko dżemor dobry kupię.

m3sxyx8dzur8ghzn.png

No to sie ciesze;) nie chcialam zeby wyszlo ze sie reklamuje;) jezeli zlozycie zamowienie to napisz mi na priv, to dopilnuje zeby szybciutko poszlo ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
reklama
My byliśmy dziś na kulkach,u babci i na zakupach to synek padł jak mucha ;)

Ja miałam 21 lat jak urodziłam i też się trochę nasluchalam ale ja mam to gdzieś, @Bellax123 olej to bo widać że masz łeb na karku i na pewno dobrze zajmiesz się dzieckiem. Mam nadzieję że jeszcze zajzysz na forum.

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
Do góry