reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Emkamat haha [emoji23]

Muszę poczytać jak to Chia się robi...jestem zacofana bo pierwsze słyszę [emoji1]


Edit
ejjj no wszystko fajno ale gdzie ja dostane nasiona Chia? [emoji19]

thgfikgneziy9g6d.png
U mnie to jest w wiekszosci spozywczakow na dziale bio i eko :)
Wsypujesz nadionka, zalewasz mlekiem i mieszasz. Odstawiasz do lodowki - ja na cala noc - i rano jest :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Co po niektorych komenatarzach to mam wrazenie ze bellax jednak powinna wrocic a ja zniknac i byloby po problemie..nie czuje sie malo wartosciowa osoba bo oj wiele w zyciu przeszlam i nie bedzie mnie nikt obrazal..nie mam nic do Twojego wieku bo sama bralam slub majac 18 ale jakis szacunek do starszych i uwierz doswiadoczonych osob mysle sie nalezy..
Mysle,,ze bedziesz ok mama i dacie sobie rade nie z jednym takim dzidziusiem..

Ja widzisz stracilam mame majac 16/17 lat a zaraz po jej smierci tata zachorowal i ja sie opiekowalam i utrzymywalam wszystko..nie mowiac o tym, ze udawanie dzielnej podczas raka mamy bylo najciezsza sprawa w moim zyciu..jako jedyna z calego rodzenstwa zajmowalam.sie tata roslinka ktora sie stal po udarze, konczac LO i zdajac mature oraz pracujac..wiec moze jestem opryskliwa, obrazalska w ciazy ale nie malo wartosciowa..bo daje imnym ludziom cale swoje serce i caly swoj czas..

Buziaki dziewczynki i 3majcie sie..bede zagladala na Fb jak bedziecie rodzily[emoji6] grupa tam zostaje jedynie adminow jakis wybrac bedzie trzeba..

Ja wracam ze slaska zaraz i ide z moja astmatyczka zapisac sie do pulmonologa..

 
Co po niektorych komenatarzach to mam wrazenie ze bellax jednak powinna wrocic a ja zniknac i byloby po problemie..nie czuje sie malo wartosciowa osoba bo oj wiele w zyciu przeszlam i nie bedzie mnie nikt obrazal..nie mam nic do Twojego wieku bo sama bralam slub majac 18 ale jakis szacunek do starszych i uwierz doswiadoczonych osob mysle sie nalezy..
Mysle,,ze bedziesz ok mama i dacie sobie rade nie z jednym takim dzidziusiem..

Ja widzisz stracilam mame majac 16/17 lat a zaraz po jej smierci tata zachorowal i ja sie opiekowalam i utrzymywalam wszystko..nie mowiac o tym, ze udawanie dzielnej podczas raka mamy bylo najciezsza sprawa w moim zyciu..jako jedyna z calego rodzenstwa zajmowalam.sie tata roslinka ktora sie stal po udarze, konczac LO i zdajac mature oraz pracujac..wiec moze jestem opryskliwa, obrazalska w ciazy ale nie malo wartosciowa..bo daje imnym ludziom cale swoje serce i caly swoj czas..

Buziaki dziewczynki i 3majcie sie..bede zagladala na Fb jak bedziecie rodzily[emoji6] grupa tam zostaje jedynie adminow jakis wybrac bedzie trzeba..

Ja wracam ze slaska zaraz i ide z moja astmatyczka zapisac sie do pulmonologa..


Dziewczyny myślę, że emocje na bok musicie odłożyć. Sądzę, że nikt z nas tu nie sugerował i nie ma podstaw do sugerowania, żeby którakolwiek z was rezygnowala. Ja też mam taki "zadziorny" charakter ale on w połączeniu z hormonami naprawdę nie daje nic dobrego więc staram się przemilczec czasami bo nie warto. Jesteśmy tu ze względu na dzieci, ciążę. Cieszmy się tym a nie niepotrzebnie kłótnie się tworzą, niepotrzebne komentarze, wyśmiewanie, podnoszenie głosu. Nie jesteśmy w piaskownicy i nie kłócić się o zabawki więc po co takie zachowanie. Było to było trzeba zapomnieć i iść dalej!
 
Dzien dobry z rana :)

Ale tu sie dzialo, ale bez komentarza :)

U nas byl zabiegany weekend i kilka dni przed. Moj syn mial urodziny w sali zabaw, koniecznie chcial torta mamy, liste rzeczy robilam z dziesiec razy, jakas paranoja nie moglam sie skupic :/ ale wszystko zrobione, ogarniete, dziecko szczesliwe :)

Wczoraj moj maz przywiozl sajgonki, zjadlam pol od niego i to byl blad. Cala noc zoladek dawal o sobie znac.

Przy okazji rosne i zamieniam sie w foke [emoji23]



 
Ja to się zaczynam martwić czy za mało nie piję, bo też przesypiam cala noc i wcale rano też się jakoś do łazienki nie muszę spieszyć.

Mam już dość tego polegiwania. Tak jak wcześniej mi leciały tygodnie jak szalone, tak teraz odliczam dni a one wloką się niemiłosiernie. Dopiero 26 tydzień leci.

m3sxyx8dzur8ghzn.png

Mi właśnie dopiero teraz zaczęło lecieć. Jakoś zaczęłam czuć wewnetrznie potrzebę skompletowania już całej wyprawki. Nie wiem czy instynkt mi podpowiada że coś się może wydarzyć wcześniej czy co ale czuję że muszę już wszystko zacząć dopinać na ostatni guzik!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry