reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U nas jest tak dupiasto, podobnie jak w Lidlu, że kolejka długa, ale i taśma kilometrowa i wiekszosc zakupow ludzie maja powyciągane już jak czekamy - a że trwa to trwa to już inna sprawa :/


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
A ja na glukozę poszłam sobie do laboratorium w szpitalu a nie do punktu pobrań gdzie kolejki na 3godziny. Byłam sobie od razu i teraz tylko tam na badania będę chodzić. Przynajmniej nie muszę czekać. A starsze babki dalej chodzą do punktu pobrań bo nie wiedzą ,że w laboratorium bez kolejek pobierają krew:D
I dobrze bo przynajmniej nie trzeba czekać
 
A moja corka w nocy sie rusza sporadycznie, rano tez bardzo rzadko dzis jeszcze czekam na znak ;) czyzby maly leniuch i spioch ? ;)
Zapisalam sie na 16.03 na warsztaty Mamo to ja :)
Chyba pojade z mezem pomoc mu w ogrodku u dziadkow bo taka piekna pogoda [emoji7]

p19u9jcg81ehxczt.png
A ja sie zaczynam bać swojego dziecka [emoji23] bo mam wrażenie ,że moja cały czas wierci sie w brzuchu [emoji33] cały czas czuje swoje dziecko

5djylbetecfse5n6.png
 
U nas też piękny dzien sie zapowiada, obiecalam córce kino wiec.babski dzień dzis bedzie. Dzis w kinie troszke troszke doroslejsza bajka [emoji23] ,, barbie w świecie gier,,
Niema to jak być na bieżąco w kinie w tematach bajek [emoji23]

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
A u mnie ruchy już "normalne" takie jak sprzed kilku dni. Brzuch już też jest ok. Wczoraj cały dzień Piłam sok z pomidorów i chyba się opłaciło. Nie ma już napięcia,ruchy już normalne tylko trochę jeszcze napięcie w nogach ale to mnie akurat mało obchodzi. Ważny był brzuch.
Kuracja magnezem I potasem się opłaca.

Dziewczyny cieszcie się,że Wasze maluszki się ruszają bo gorzej jak są leniwe i ich nie czuć. Ja się wtedy martwię i wolałabym żeby dawało o sobie znać częściej.
 
Do góry