reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny użądliła mnie pszczoła... w palec, nie mam żadnego uczulenia i nic się nie dzieje ale co myślicie? Wizytę mam dopiero za tydzień

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
reklama
Dzisiaj pszczola? Aż niesamowite ze tak wczesnie sie pojawila chociaz mogla sobie latac nie atakujac ludzi;-) ja tez uwazam ze skoro nie masz uczulenia na jad to nic sie nie dzieje. Przyloz sobie jakis oklad zeby nie bolalo i głowa do gory;-) masz dowod ze wiosna w pelni;-)
 
U nas mimo iż jest słoneczko i 15° to tak wieje że mieliśmy iść do parku ale boję się że jakieś gałęzie nam spadną

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
Dziewczyny pozdrawiam Was niedzielnie i słonecznie. Aż miło wyjść na spacer
1488711087-aaaaaa.jpeg


Co do wymiarów to w brzuchu 86 cm. Przed ciążą jakieś 71.

thgfikgneziy9g6d.png

Ja już byłam na spacerze :) ale za niedługo znów maszeruję :)
U nas tez pięknie jest i aż żal nie iść

Mało masz w brzuszku. Też bym tyle chciała na tym etapie ;) ale nie jestem jakaś zrozpaczona bo i tak myślę,że źle nie jest na ten czas. Kiedyś musi urosnąć
 
Dzisiaj pszczola? Aż niesamowite ze tak wczesnie sie pojawila chociaz mogla sobie latac nie atakujac ludzi;-) ja tez uwazam ze skoro nie masz uczulenia na jad to nic sie nie dzieje. Przyloz sobie jakis oklad zeby nie bolalo i głowa do gory;-) masz dowod ze wiosna w pelni;-)

No ja dziś widziałam chyba największego Bąka w życiu. Taki był olbrzymi ,że ledwie leciał :D
 
Tak ale stosowany na duza skale w dluzszym czasie a nie na czolo..
nie ma czegoś takiego jak duża skala czy dłuższy czas , Solluxa stosuję się do miejscowego podgrzania tkanek (np czoło , kolano , plecy ale tu tylko partiami ) czas zabiegu ok 10 do 15 min . Może ty masz na myśli inne naświetlanie lampą bioptron tam czas jest dłuższy . Ja bym nigdy nie zaryzykowała naświetlania pacjentki w ciąży , chyba że przyszła by do mnie ze skierowaniem od lekarza i przed samym zabiegiem jej ciśnienie było by w normie .
 
reklama
Do góry