reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Witam Was w ten słoneczny poranek :-D
Mam dziś taki power, że mogłabym góry przenosić :-D
Dzien dobry :) ja oko otworzylam, piekny dzien sie zapowiada:)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Dzień dobry [emoji5] o tak ja już zapowiedziałam mojemu m że idziemy na spacer a po południu otwieramy sezon grillowy [emoji12]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Dzien dobry, mala dzis pieknie spala obudzila sie z troche po mamusi.Mnie znowu nawiedzaja dziwne sny, dzis snilo mi sie ze widzialam dokladnie przez brzuch gdzie corcia mA raczki, nozki i glowke to bylo magiczne [emoji7].A u nas pogoda bura [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 93cm ale to chyba trzebabylo by mieć zamierzony też startowy tak jak z wagą :/
Co do kolejek to najgorsza jest biedronka... Tam to nikt Cię nie widzi i nie przepuści.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

No w biedronce to trudno nawet by ktoś wpuścił bo jak juz ma wyciągnięte zakupy na taśmie to już po ptakach.


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Ja mam 93cm ale to chyba trzebabylo by mieć zamierzony też startowy tak jak z wagą :/
Co do kolejek to najgorsza jest biedronka... Tam to nikt Cię nie widzi i nie przepuści.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mnie więcej wiem ile miałam w pasie , bo jak chudłam po ciąży to sprawdzałam głownie tak. Bardziej orientuje się ile miałam w talii, a teraz mierzę ciut niżej. A robię pomiary, bo chcę widzieć jak przyrasta i ma jakim cm się skończy. W poprzedniej ciąży na mecie miałam 106:)


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Z kolei ja niewyspana, z uwagi na chorobę synka i konieczność podawania mu antybiotyku w nocy to zasnęłam grubo po północy, a przed 6 synek już wyspany [emoji15]

Wczoraj to samo, do tego niewygodnie mi już spać i taka maruda jestem drugi dzień :/


7u223e3kwboc3bjp.png
 
ja mam od 3 tyg 95[emoji33].nie rośnie?

w57vyx8dubspq12k.png

Mi urósł od 18 tygodnia 4 cm. A zaczęłam 26 tydzień.

Moje cyfry mają się tak:
Tydzień 26(jupi niedługo 3trymestr:) )
Waga według lekarza 55 przy początkowej 52.5
Według mojej wagi początkowa ok 53 a teraz 56.5 czyli w sumie nie jest źle jak na taką wagę mojego maluszka
Obwód brzucha w najszerszym miejscu 88-89 cm
Cyce i tylek zostały takie same.

Co do Biedronki to u nas kasy są takie wąskie ze nie widać w ogóle kto za tobą stoi ,więc w sumie rozumiem to że ktoś może nie zauważyć.

Dziś taka pogoda ,że po obiadku długi długi spacer do lasu i po polach. Czekam na taki spacer od jakiegoś 4miesiąca ciąży :D
 
reklama
Do góry