reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Własnie jak bylam w środe u gina to mówił że już fajnie widać brzuszek ,to mu odpowiadam,że może ludzie przepuszczą mnie w kolejce, a on odpowiedział ,że to już nie są te czasy:)
U mnie tez juz widac :) [emoji7] [emoji7] [emoji7]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
U mnie widać jak ubiorę coś obcisłego. Szczupła jestem I oprócz brzucha nie przytyłam nigdzie indziej ,więc jest widoczny że to ciążowy. Poza tym na tym etapie ciąży nie wyobrażam sobie mieć płaskiego brzucha.

Ale w płaszczu nic nie widać i w takim który zamierzam teraz kupić na wiosnę również nie widać i będę mieć problem. No ale jak się dobrze czuje to nie potrzebuje by mnie puszczali w kolejce. Zawsze na zakupy i tak z mężem chodzę,więc on nosi koszyk. A jak się gorzej czuję to zostaje w domu. :)
 
Własnie jak bylam w środe u gina to mówił że już fajnie widać brzuszek ,to mu odpowiadam,że może ludzie przepuszczą mnie w kolejce, a on odpowiedział ,że to już nie są te czasy:)

A mój lekarz nie jest aż tak rozmowny na takie luźne tematy :D
Ale jak wyszłam ostatnio z gabinetu to taka starsza kobieta patrzyła na mnie z uśmiechem jak wychodziłam,z takim samym jakim ja mam widząc kobiety w ciąży :D
 
Mój gin jest spoko i nie raz się posmiejemy w gabinecie:D
Co do brzucha to nie mierze

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
W rosmanie właśnie kobiety w ciąży mają pierwszeństwo, u mnie nawet takie znaczki wisza w sklepie, więc ja korzystam ile wlezie a co;) szczególnie jak stoję z pełnym koszykiem pampersami i srajtaśmą :D

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
Ja tez sie wciskam jak jest dluga kolejka. Trzeba korzystac z przywilejow poki mozna [emoji12]
Ja brzucha tez nie mierze. Dzis mialam kilka razy pod rzad stawianie sie brzucha [emoji19] wzielam dodatkowy magnez, nospe i na razie przeszlo.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
na zatoki stosuje się raczej niebieski solux , raz zrobiłam czerwony bo miałam zatkany nos po 5 min wszystko puściło , tak skutecznie ze do końca dnia chodziłam z chusteczka przy nosie .Na drugi dzień miałam w nosie tak sucho ze szok . Druga sprawa ze u kobiet w ciąży nie powinno się robić fizykoterapii .No jeszcze ujdą prądy Tens .
Helllollll jestem po studiach kosmetycznych ukonczonych z wyroznieniem wiec odrozniam soluxy..[emoji6] zdecydowanie czeerwony..i na twarz mozna nawet w ciazy..

 
reklama
Do góry