reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Na allegro są już za 10zl ;-)
Chyba sama się skuszę.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
No ale jeszcze pewnie plus koszt przesyłki a w tej księgarnii odbiór jest za darmo[emoji4]

oar8ugpjafqeooh5.png
 
reklama
Co do soluxa czerwonego na zatoki to są dwie szkoły jedni mówią że super bo wszystko wysusza a druga że w ciepłe namnażają się bakterie i niestety robi się gorzej ja w pracy stosuję laser [emoji6]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do soluxa czerwonego na zatoki to są dwie szkoły jedni mówią że super bo wszystko wysusza a druga że w ciepłe namnażają się bakterie i niestety robi się gorzej ja w pracy stosuję laser
emoji6.png
na zatoki stosuje się raczej niebieski solux , raz zrobiłam czerwony bo miałam zatkany nos po 5 min wszystko puściło , tak skutecznie ze do końca dnia chodziłam z chusteczka przy nosie .Na drugi dzień miałam w nosie tak sucho ze szok . Druga sprawa ze u kobiet w ciąży nie powinno się robić fizykoterapii .No jeszcze ujdą prądy Tens .
 
A ja poprawilam sobie podly nastroj. Kupilam dwa staniki w cubusie jeden i drugi po 50 zl. Rozmiar 65 G.
Pozniej poszlismy jesc i maz byl w szoku bo zjadlsm cala pizze [emoji33] a pozniej spotkaly mnie dwie mile sytuacje. Pierwsza w Piotrze i Pawle chcielismy kupic ciastka. Pani ekspedientka sie pyta ,, a to dla Pana czy dla Pani ?" Maz mowi, ze dla Pani a ekspedientka ,,a to nie bo one tu troche leza" :)
A druga sytuacja w rossmanie. Weszlam po oliwke babydream. Wzielam stoje w turbo kolejce. I podchodzi Pani ze sklepu z obslugi i mowi do mnie - zapraszam Pania do kasy. No to ja za nia do kasy, ktora otwiera. No ale ze ja powolna jestem a ona mknela ;) to ustawil sie sznureczek przed kasa a Pani ,,ja do kasy Pania w ciazy zapraszam". Tak mi sie milo zrobilo[emoji7] zalozylam karte rossne i ladnie Pani podziekowalam :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
W rosmanie właśnie kobiety w ciąży mają pierwszeństwo, u mnie nawet takie znaczki wisza w sklepie, więc ja korzystam ile wlezie a co;) szczególnie jak stoję z pełnym koszykiem pampersami i srajtaśmą :D

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
W rosmanie właśnie kobiety w ciąży mają pierwszeństwo, u mnie nawet takie znaczki wisza w sklepie, więc ja korzystam ile wlezie a co;) szczególnie jak stoję z pełnym koszykiem pampersami i srajtaśmą :D

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
U mnie tez wisza ale jakos tak... tam mi dziwnie a u lekarza nie ;) i co tak po prostu stajesz przy kasie ? Musze nastepnym razem sprobowac ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
U mnie tez wisza ale jakos tak... tam mi dziwnie a u lekarza nie ;) i co tak po prostu stajesz przy kasie ? Musze nastepnym razem sprobowac ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
Albo idę na początek kolejki i mówię przepraszam (brzuch już widać bardzo dobrze ;)) a jak ktoś ma problem to mówię że jestem w ciąży i mam pierwszeństwo, panie w sklepie zawsze pomagają się 'wcis' .
U nas w tym sklepie jest tak gorąco i duszno ,że nie wytrzymała bym w długiej kolejce

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
Albo idę na początek kolejki i mówię przepraszam (brzuch już widać bardzo dobrze ;)) a jak ktoś ma problem to mówię że jestem w ciąży i mam pierwszeństwo, panie w sklepie zawsze pomagają się 'wcis' .
U nas w tym sklepie jest tak gorąco i duszno ,że nie wytrzymała bym w długiej kolejce

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
Widzisz a ja mialam dzis ten problem zeby stanac na poczatku....ale to moze kwestia mojego nastroju dzisiejszego bo zazwyczaj - na pobraniu krwi- po prostu staje pod drzwiami ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Widzisz a ja mialam dzis ten problem zeby stanac na poczatku....ale to moze kwestia mojego nastroju dzisiejszego bo zazwyczaj - na pobraniu krwi- po prostu staje pod drzwiami ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
Własnie jak bylam w środe u gina to mówił że już fajnie widać brzuszek ,to mu odpowiadam,że może ludzie przepuszczą mnie w kolejce, a on odpowiedział ,że to już nie są te czasy:)
 
Do góry