reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Łatwo jest oceniać kogoś na ulicy patrząc ze swojej perspektywy, ale każda z nas musi włożyć inną ilość pracy w to żeby jakoś wyglądać.
Moje włosy się tak przetluszczaja ze na drugi dzień wyglądają jak u kogoś innego po tygodniu, zdarzało się ze jak umylam rano a mialam wyjście wieczorem to musiałam myć jeszcze raz bo się nie nadawały. Teraz jest sukces bo wytrzymują 1,5 dnia. Przy cerze naczynkowej, sincach pod oczami i blond rzęsach wyglądam jak chora. Zazdroszcze dziewczynom ktore moga umalowac rzesy lub nie i wyjść.
Wyszykowanie się zajmuje mi do pół godziny, jeśli mam już umyte włosy :/

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Pociesz Cie że ja też muszę myć włosy co dzień chyba od 2 klasy gimnazjum i nie cierpie tego robić, ale jeszcze bardziej tłustych włosów haha. Mi naczynka pękają ale puki co tylko na nogach.
Próbowałaś kiedyś henne na rzęsy czy brwi? Ja mam dosyć ciemne, ale często robie sama w domu.
 
reklama
Hejka! Po wizycie! jestem w szoku bo mój lekarz zbadał długość szyjki, posłuchał tętna i robił USG ale nie wiem czemu, zrobił sobie zdiecie do dokumentacji i powiedział że wszystko jest ok on z zasady bez potrzeby nie martwi. Za to wyniki wszystkie złe [emoji23] dostałam szelazo, furagine i mam zakaz jedzenia słodyczy i picia słodkich napojów [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pociesz Cie że ja też muszę myć włosy co dzień chyba od 2 klasy gimnazjum i nie cierpie tego robić, ale jeszcze bardziej tłustych włosów haha. Mi naczynka pękają ale puki co tylko na nogach.
Próbowałaś kiedyś henne na rzęsy czy brwi? Ja mam dosyć ciemne, ale często robie sama w domu.
Dokładnie tak samo wraz z dojrzewaniem zaczęło się przetluszczanie.
Na rzesach ledwo co łapie, brwi lepiej ale za rzadkie więc i tak trzeba domalowac.
Hybryda super sprawa ułatwia życie.

Ale żeby nie było ze tak jęczę i chodzę jak fleja. Uwielbiam się malować i robię to z przyjemnością, ale wiem jak było ciężko znalesc ta chwilkę czasu przy maluszku.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
To nie jest tak, że oceniam kogoś kogo widzę pierwszy raz na ulicy. Każdy może mieć gorszy dzień. Ale jak np. ta moja sąsiadka codziennie tak wygląda, a mieszka z mężem oraz teściami, którzy nie pracują, to nie wierzę, że nie znajdzie tej chwili, żeby się ogarnąć.
Co do włosów, to moje koleżanki, które muszą codziennie myć włosy, zdecydowały się na krótsze fryzury. Nie rozwiązuje to problemu, ale szybciej schną i szybciej się je układa, więc chociaż tak sobie ułatwiają życie.
 
Hejka! Po wizycie! jestem w szoku bo mój lekarz zbadał długość szyjki, posłuchał tętna i robił USG ale nie wiem czemu, zrobił sobie zdiecie do dokumentacji i powiedział że wszystko jest ok on z zasady bez potrzeby nie martwi. Za to wyniki wszystkie złe [emoji23] dostałam szelazo, furagine i mam zakaz jedzenia słodyczy i picia słodkich napojów [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
A czemu słodyczy nie możesz? Cukier za wysoki?
Mój zawsze jakieś zdjęcia wpina sobie do dokumentacji i notatki robi :)
To u mnie wyniki krwi u moczu dobre,hemoglobinę mam 11,9 ,wiec źle nie jest, ale ja caly komplet witamin biore.
 
To nie jest tak, że oceniam kogoś kogo widzę pierwszy raz na ulicy. Każdy może mieć gorszy dzień. Ale jak np. ta moja sąsiadka codziennie tak wygląda, a mieszka z mężem oraz teściami, którzy nie pracują, to nie wierzę, że nie znajdzie tej chwili, żeby się ogarnąć.
Co do włosów, to moje koleżanki, które muszą codziennie myć włosy, zdecydowały się na krótsze fryzury. Nie rozwiązuje to problemu, ale szybciej schną i szybciej się je układa, więc chociaż tak sobie ułatwiają życie.
Ja nawet jak bym miała myć 3 razy dziennie głowe , wole długie wlosy :D
 
Ciekawe czy któraś z nas urodzi na Dzień Dziecka :D
Ja mam termin na 30 maja Ale jestem w tej grupie bo planuje sie wstrzelić w 1 czerwca - moje urodziny!! :D
Ooo ale to ja podtrzymam temat... we wtorek bylam na wizycie i siedze i czekam i wchodzi On- elegancki, garnitur, wlos ulozony, niesie maluszka widac ze niecale 2 msc. A obok Ona... dresy rozciagnietez wypchanym kolanem, rozklapciałe brudne emu, bluza - raz ze duza ok - poplamiona jakims sosem, wlos... nieumyty zwiazany... jak ja to zobaczylam... ja rozumiem. Przynajmniej wydaje mi sie ze rozumiem. Ze nowordoek. Ze brak czasu. Ale na litosc boska. Do sklepu niech sobie tsk idzie ale nie do lekarza. Do lekarza z dzieckiem i z mezem ...tragedua. Nigdy nie doprowadze sie do takiego stanu. Kosztem snu, jedzenia- jestem do tego zdolna ;) - ale sie ubiore w czyste ubranie i inyje glowe...

p19u9jcg81ehxczt.png
Nie wyobrażam sobie tego widoku. On piękny ona bestia. Jeszcze bardZiej nie wyobrażam sobie jak ON mógł pozwolic zonie tak wyjść :)

Oj chyba niestety właśnie czasem to nie działa tak, ze jak ktoś kiedyś dbał o sebie to po porodzie tez bedzie- mam kilka "kolezanek" które teraz widuję tylko na fejsie i pamiętam je z czasów liceum, studia a teraz jakbym nie widzIala, ze to Ona to bym myslalan, ze tą zaniedbana kobieta zjadła moją znajomą i udaje, ze jest nią ;)

Spadam z Synem do laryngologa- 3-majcie kciuki te które wiedzą o co kaman ;)

Czymam kciuki! :) przynieś dobre wieści o tych uszach :)


Moj tez jakby sie zaokraglil [emoji23]
I takie ma czasem smaki, ze ja sie czuje calkiem normalna [emoji23]

Po porodzie maz idzie na 2 tyg opieki nademna po cc (wypisuja spokojnie w szpitalu)a tatusiowe zostawiamy w razie jakis chorob w pozniejszym czasie..

A ta opieka to takie L4 czy jakiś urlop?
Dostałam dziś za luty iii mam o 300zł mniej [emoji37][emoji32][emoji43]

f2w3rjjgwqepia0h.png
Już się boje swojej wypłaty :(

 
A czemu słodyczy nie możesz? Cukier za wysoki?
Mój zawsze jakieś zdjęcia wpina sobie do dokumentacji i notatki robi :)
To u mnie wyniki krwi u moczu dobre,hemoglobinę mam 11,9 ,wiec źle nie jest, ale ja caly komplet witamin biore.
No ciut wysoki. Też biorę komplet witamin ale w poprzedniej ciąży też miałam anemie mimo suplementacji, to już chyba u mnie norma [emoji23] zakażenie moczu zresztą też...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam termin na 30 maja Ale jestem w tej grupie bo planuje sie wstrzelić w 1 czerwca - moje urodziny!! :D

Nie wyobrażam sobie tego widoku. On piękny ona bestia. Jeszcze bardZiej nie wyobrażam sobie jak ON mógł pozwolic zonie tak wyjść :)



Czymam kciuki! :) przynieś dobre wieści o tych uszach :)



A ta opieka to takie L4 czy jakiś urlop?

Już się boje swojej wypłaty :(

Tak samo jak sie nalezy opieka nad chorym dzirckiem tak samo jest opieka nad zona po operacji

 
Do góry