reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Co do przesądów dzisiaj usłyszałam, że pierwsze karmienie musi się odbyć z prawej piersi inaczej dziecko będzie loworęczne :-)

0d1y3e3kgrmge34s.png

Na pewno będziemy w stanie myśleć do której piersi przykładamy po takim zmęczeniu i przy takim szoku :D a niech i będzie leworęczny byle zdrowy! Ja nie wiem kto te przesądu wymyśla i kto kontroluje ich skuteczność ale wszystkie mnie bawią :D
 
reklama
Ja sobie takie rzeczy jak pranie czy układanie ,zostawiam na początek/połowe maja.
Bardziej mnie przeraża że w poniedziałek zaczynam 27 tydzien, czyli 7 miesiąc i III trymestr :o:o:o
Teraz porodu boje się bardziej , bo wiem co mnie czeka. Przedtem szłam z tą błogą nieświadomością że te wszystkie babki na filmach poprostu przesadzają;)

Ja mam dokładnie to samo. A 7my zaczynam za tydzien.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Co do przesądów dzisiaj usłyszałam, że pierwsze karmienie musi się odbyć z prawej piersi inaczej dziecko będzie loworęczne :-)

0d1y3e3kgrmge34s.png

Hahahaha...my przystawialismy do lewej bo mam większą i jakos podświadomie myślałam ze tam bedzie więcej mleka i tak obserwujemy ze nasz synek wszystko robi lewą ręką [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Hahahaha...my przystawialismy do lewej bo mam większą i jakos podświadomie myślałam ze tam bedzie więcej mleka i tak obserwujemy ze nasz synek wszystko robi lewą ręką [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


oar8pg4n1kii9v0d.png
Ja tak samo lewą mam większą i smutek jakiś kształtniejszy oboje dzieci przystawiałam najpierw do lewej i oboje prawo ręczni więc chyba nie do końca się sprawdza [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry