reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja ostatnio posegregowałam wszystko ładnie poukładałam rozmiarami, kolorami, rodzajami - nie wiem po co to zrobiłam bo po pierwsze planuje przeprowadzkę a po drugie nie wyprałam ich jeszcze nawet ale powiem wam szczerze, że codziennie mogę oglądać te ubranka i segregować :D
E ja też przynjamniej raz dziennie ide popatrzeć do szafek na moje skarby wyprawkowe haha :D
 
reklama
Ja tez wlasnie rozmiarami, pozniej dlugosciami rekawow i rodzajem ubranek. Bede to prala w maju wiec 10 razy zmienie, dokupie ;) zimowe cieple rzeczy, kocyki, reczniki, skarpeteczki oddzielnie.

Co do ciazowych pizdeczek...podajmy sobie reke- ja ostatnio o wszystko sie potykam, uderzam. A wczoraj wylamam litr slodkiego soku na kanape...

Pozdrowienia z nad mojej dzisiejszej zachcianki :) pierogi - niestety kupne- z owocami i serkiem mascarpone :)
1488031354-aaaaaa.jpeg


p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ja tez wlasnie rozmiarami, pozniej dlugosciami rekawow i rodzajem ubranek. Bede to prala w maju wiec 10 razy zmienie, dokupie ;) zimowe cieple rzeczy, kocyki, reczniki, skarpeteczki oddzielnie.

Co do ciazowych pizdeczek...podajmy sobie reke- ja ostatnio o wszystko sie potykam, uderzam. A wczoraj wylamam litr slodkiego soku na kanape...

Pozdrowienia z nad mojej dzisiejszej zachcianki :) pierogi - niestety kupne- z owocami i serkiem mascarpone :)
1488031354-aaaaaa.jpeg


p19u9jcg81ehxczt.png

Teoretycznie 2 mce przed trzeba mieć przygotowaną torbę do szpitala, w tym kulka ubranek dla dziecka.
Jak myślę o tym ze juz w kwietniu trzeba bedzie teoretycznie to zrobić to lekki dreszczyk emocji [emoji33]
Dobrze, że będę w trakcie szkoły rodzenia to może zmobilizuje, ale tez uspokoi mnie to trochę.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Ja sobie takie rzeczy jak pranie czy układanie ,zostawiam na początek/połowe maja.
Bardziej mnie przeraża że w poniedziałek zaczynam 27 tydzien, czyli 7 miesiąc i III trymestr :o:o:o
Teraz porodu boje się bardziej , bo wiem co mnie czeka. Przedtem szłam z tą błogą nieświadomością że te wszystkie babki na filmach poprostu przesadzają;)
 
Ja sobie takie rzeczy jak pranie czy układanie ,zostawiam na początek/połowe maja.
Bardziej mnie przeraża że w poniedziałek zaczynam 27 tydzien, czyli 7 miesiąc i III trymestr :o:o:o
Teraz porodu boje się bardziej , bo wiem co mnie czeka. Przedtem szłam z tą błogą nieświadomością że te wszystkie babki na filmach poprostu przesadzają;)
Ja tez zostawiam na maj bo wtedy juz bede na zwolnirniu i czyms musze zajac czas ;)
Ja o porodzie jeszcze nie mysle... nie wiem co mnie czeka ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ja tez zostawiam na maj bo wtedy juz bede na zwolnirniu i czyms musze zajac czas ;)
Ja o porodzie jeszcze nie mysle... nie wiem co mnie czeka ;)

p19u9jcg81ehxczt.png

U mnie 09.03 w szkole rodzenia są zajęcia z partnerami i mają dotyczyć właśnie porodu. Jestem przerażona nie wiem czy mam iść boje się tego tematu!! Też nie wiem co mnie czeka i nie wiem czy chce wiedziec !!
 
Ja tez zostawiam na maj bo wtedy juz bede na zwolnirniu i czyms musze zajac czas ;)
Ja o porodzie jeszcze nie mysle... nie wiem co mnie czeka ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
No i bardzo dobrze nie ma co się martwić na zapas. Wlazło, urosło i wyjść będzie musiało nic nie poradzimy [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i bardzo dobrze nie ma co się martwić na zapas. Wlazło, urosło i wyjść będzie musiało nic nie poradzimy [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Wczoraj byliśmy u znajomych i oni maja 5-letnią córke. I mała ciekawska pyta czemu ciocia ma taki duży brzuch. To jej mama wytłumaczyła, że ciocia ma dzidzie w brzuchu a znalazła się tam bo ją połknęła. No a jak ją wyciągnie?-kolejne pytanie. No i się dowiedziałam wtedy że ją wypluje więc liczę że łatwo pójdzie :D
 
reklama
Ja tez wlasnie rozmiarami, pozniej dlugosciami rekawow i rodzajem ubranek. Bede to prala w maju wiec 10 razy zmienie, dokupie ;) zimowe cieple rzeczy, kocyki, reczniki, skarpeteczki oddzielnie.

Co do ciazowych pizdeczek...podajmy sobie reke- ja ostatnio o wszystko sie potykam, uderzam. A wczoraj wylamam litr slodkiego soku na kanape...

Pozdrowienia z nad mojej dzisiejszej zachcianki :) pierogi - niestety kupne- z owocami i serkiem mascarpone :)
1488031354-aaaaaa.jpeg


p19u9jcg81ehxczt.png
Zajączku takiego mi smaka narobiłaś, że od godziny siedzę i marze o pierogach z truskawkami albo jagodami. Jak zamykam oczy to widze je normalnie :D
 
Do góry