reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zajączku takiego mi smaka narobiłaś, że od godziny siedzę i marze o pierogach z truskawkami albo jagodami. Jak zamykam oczy to widze je normalnie :D
Przepraszam ;) lec do sklepu:) za mna na koalcje chodzi pizza [emoji7] czekam na meza bo siedzi w garazu dlubie przy samochodzie. I tak wymyslam co bym zjadla ;)
Ja pod koniec marca zaczynam szkole ciekawe jak to bedzie :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
ja przy pierwszej ciąży tez ciągle zwlekalam z praniem, pakowaniem i jak wreszcie spakowałam torbę to tego dnia pojechałam do szpitala;) co prawda fałszywy alarm, ale następnego dnia juz pojechałam w nocy i dzidzia sie rodzila;) także lepiej czekać z tymi torbami bo mogą tylko wywołać porod;););)
 
Przepraszam ;) lec do sklepu:) za mna na koalcje chodzi pizza [emoji7] czekam na meza bo siedzi w garazu dlubie przy samochodzie. I tak wymyslam co bym zjadla ;)
Ja pod koniec marca zaczynam szkole ciekawe jak to bedzie :)

p19u9jcg81ehxczt.png


Ja wczoraj jadłam pizze z szynka parmeńską rukolą i pomidorkami ! mmm zaspokoilam smaka na pizze juz :D myślę o tym sklepię myśle ale jakoś lenistwo mnie ogarnęło nie chce mi sie ubierać malować ... Tak sprawdziłam co mam i chyba dziś warzywka z ryżem zrobię jednak.
A ja do szkoły miałam iść juz miesiąc temu (tak położna mnie wysyłała) ale zwlekałam tak. A teraz nie żałuje bo położne co tydzień przeprowadzają wywiad z nami, sprawdzaja puls maluszka, kontroluja wyniki, wagę a i obklejają te obolałe tejpami, każdy niepokój można indywidualnie omówić na forum lub bezpośrednio z położna przed lub po spotkaniu. Na każdy tydzień też same możemy wybrać temat (te większe tylko są ustalane). I relaks który ćwiczymy naprawde jakoś rozładowuje "ciśnienie" jakie z tygodnia na tydzień narasta. Na pewno Ty tez nie będziesz żałowała więc możesz sie pozytywnie nastawić ;)
 
Ja wczoraj jadłam pizze z szynka parmeńską rukolą i pomidorkami ! mmm zaspokoilam smaka na pizze juz :D myślę o tym sklepię myśle ale jakoś lenistwo mnie ogarnęło nie chce mi sie ubierać malować ... Tak sprawdziłam co mam i chyba dziś warzywka z ryżem zrobię jednak.
A ja do szkoły miałam iść juz miesiąc temu (tak położna mnie wysyłała) ale zwlekałam tak. A teraz nie żałuje bo położne co tydzień przeprowadzają wywiad z nami, sprawdzaja puls maluszka, kontroluja wyniki, wagę a i obklejają te obolałe tejpami, każdy niepokój można indywidualnie omówić na forum lub bezpośrednio z położna przed lub po spotkaniu. Na każdy tydzień też same możemy wybrać temat (te większe tylko są ustalane). I relaks który ćwiczymy naprawde jakoś rozładowuje "ciśnienie" jakie z tygodnia na tydzień narasta. Na pewno Ty tez nie będziesz żałowała więc możesz sie pozytywnie nastawić ;)
Ale ja jestem pozytywnie nastawiona i juz nie moge sie doczekac :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Co do przesądów dzisiaj usłyszałam, że pierwsze karmienie musi się odbyć z prawej piersi inaczej dziecko będzie loworęczne :-)

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Ale ja jestem pozytywnie nastawiona i juz nie moge sie doczekac :)

p19u9jcg81ehxczt.png
ja też [emoji23] umaluje się i umyje sobie włoski przed- taki plus planowanego cc, że zrobię wszystko przed [emoji41] A potem już będę tylko dla maluszka i będę się świetnie czuć i wyglądać oczywiście [emoji23][emoji23][emoji23] ( cśś nie psujcie mi idealnej wizji)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Wczoraj byliśmy u znajomych i oni maja 5-letnią córke. I mała ciekawska pyta czemu ciocia ma taki duży brzuch. To jej mama wytłumaczyła, że ciocia ma dzidzie w brzuchu a znalazła się tam bo ją połknęła. No a jak ją wyciągnie?-kolejne pytanie. No i się dowiedziałam wtedy że ją wypluje więc liczę że łatwo pójdzie :D

Jejuuuuu jak można aż takie bajki dzieciom opowiadać :O toz to gorsze od kapusty i bociana! :D
 
reklama
Jejuuuuu jak można aż takie bajki dzieciom opowiadać :O toz to gorsze od kapusty i bociana! :D


Może juz co do kapusty i bociana była uświadomiona więc nową historię było trzeba sprzedać :D ja jestem zadowolona, że sama nie musiałam tłumaczyć więc dla mnie to historie o pępku, połknięciu, bocianie, kapuście - wszystkie dozwolone byle mi nie przypadło ich przekazywać :D
 
Do góry