reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja chyba sama zrobię to raczej nic trudnego

34bwdqk3xt29egh4.png
Wierzysz w zabobony :) ?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Dzisiaj błogie lenistwo leżenie i spanie czytanie i nic nie robienie ładuje akumulatory na tydzień pracy [emoji3]

34bwdqk3xt29egh4.png
 
Przebralam w końcu wczoraj ubranka po synku, w czasie przebierania zdecydowałam nie dzielić konkretnie na rozmiary. Posegregowałam na etapy 0-3, 3-6, 6-9. Wzięłam tylko te 0-3 i posegregowalam rodzajami. Widzę teraz po ilości co to moje czerwcowe dziecko nosiło (mniej więcej bo wiadomo że część się zniszczyła i nie zostawialam). Pajacy i bodziaków z długim rekawem mam po 4szt., 2 bluzy, a rampersow i bodziaków z krótkim rękawem po kilkanaście, spodenki 6szt.
Skarpetek muszę pokupowac, bo znalazłam tylko jedne [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Ja też te większe mam schowane na zaś tak jak i dla synka, a te co będą po urodzeniu mam w szafce poukładane na kupkach : body na dl, body na krótki, spodenki i półśpiochy, pajace,różne spodnie na wyjście, góry na wyjście (bluzy i bluzki). A w szufladzie każde z dzieci ma swój pojemnik na czapeczki, skarpetki itp.
A pieluchy czy śliniaki mam w salonie w szafce, bo tam najwięcej spędzamy czasu i są pod ręką
 
Czesc mamuski, ja tez juz czesc posegregowane. Ale zostawilam tylko te 0-3 i 3-6 a reszta do piwnicy bo nie mam w domu miejsca na tyle.

Powiem wam newsa.
W czwartek bylam u lekarza i niezgadniecie z mojej DZIEWCZYNKI zrobil sie CHLOPAK a ja juz przywyklam do dziewczynki i 500zl poszlo juz na sukienki, leginsy itp. Musze to sprzedac. Jutro przyjdzie kolezanka to moze cokolwiek wezmie a reszte chyba wystawie na allegro. A jak chcecie to najwyzej zrobie zdjecia i wrzuce tutaj. Kupowalam na licytacjach wiec kwoty od 3 zl do ok 15 zl za szt. zalezy co...ale rzeczy sliczne.

Normalnie jestem jeszcze w szoku. Ale dxis raz jeszcze poszlam na sprawdzenie i potwierdzil ze on wodzi siusiaka.

c55f3e3kq403a9og.png
 
Dobry wieczór ;D
Widzę, że poruszyłyście jakże kontrowersyjny temat zabobonów :D Powiem szczerze, myślałam, że bedzie u mnie gorzej pod tym względem, a tu moja mama już od 2 miesięcy kupuje małemu ubranka. Wczoraj zamówiłam łóżeczko z calym kompletem. Już nie mogę się doczekać jak poskładamy, ach :D To pewnie dopiero w maju, ale czuję taki wewnętrzny spokój, że w znacznym stopniu jestem przygotowana w razie "w".
Wiecie, byłam wczoraj w kinie ze znajomymi na "porady na zdrady" i już w połowie seansu żałowałam. Naiwny, głupi, nie wiem.. miałam ochotę myśleć za aktorów :p i jeszcze popcorn smakował jak wata. wr :p

Wiemy coś co u Suelen? :)
 
Czesc mamuski, ja tez juz czesc posegregowane. Ale zostawilam tylko te 0-3 i 3-6 a reszta do piwnicy bo nie mam w domu miejsca na tyle.

Powiem wam newsa.
W czwartek bylam u lekarza i niezgadniecie z mojej DZIEWCZYNKI zrobil sie CHLOPAK a ja juz przywyklam do dziewczynki i 500zl poszlo juz na sukienki, leginsy itp. Musze to sprzedac. Jutro przyjdzie kolezanka to moze cokolwiek wezmie a reszte chyba wystawie na allegro. A jak chcecie to najwyzej zrobie zdjecia i wrzuce tutaj. Kupowalam na licytacjach wiec kwoty od 3 zl do ok 15 zl za szt. zalezy co...ale rzeczy sliczne.

Normalnie jestem jeszcze w szoku. Ale dxis raz jeszcze poszlam na sprawdzenie i potwierdzil ze on wodzi siusiaka.

c55f3e3kq403a9og.png
Hehe, witaj w klubie :D Tylko ja się dowiedziałam w 18 tygodniu, więc nie zdążyłam wiele kupić dla dziewczynki. Po kilku dniach ochłoniesz, a ciuszki opchniesz. Nic sie nie przejmuj, najważniejsze jest zdrowie maluszka :)
 
Czesc mamuski, ja tez juz czesc posegregowane. Ale zostawilam tylko te 0-3 i 3-6 a reszta do piwnicy bo nie mam w domu miejsca na tyle.

Powiem wam newsa.
W czwartek bylam u lekarza i niezgadniecie z mojej DZIEWCZYNKI zrobil sie CHLOPAK a ja juz przywyklam do dziewczynki i 500zl poszlo juz na sukienki, leginsy itp. Musze to sprzedac. Jutro przyjdzie kolezanka to moze cokolwiek wezmie a reszte chyba wystawie na allegro. A jak chcecie to najwyzej zrobie zdjecia i wrzuce tutaj. Kupowalam na licytacjach wiec kwoty od 3 zl do ok 15 zl za szt. zalezy co...ale rzeczy sliczne.

Normalnie jestem jeszcze w szoku. Ale dxis raz jeszcze poszlam na sprawdzenie i potwierdzil ze on wodzi siusiaka.

c55f3e3kq403a9og.png
O kurcze, to u jednego lekarza? Pewnie wszyscy w szoku. Ja mam w środę wizyte i mam nadzieje że mała pozostanie dziewczynką.
 
reklama
Do góry