reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja tez w ciagu ciazy juz 4 razy zdazylam sie oparzyc (2x dlon, noga, przedramie). Biedne nasze dzieci :( chyba musimy skon czyc prasowac ubrania, gotowac, parzyc herbatki i kawki w sumie czasami tez pewne nie mozemy byc wody jaka bedzie leciala z kranu to proponuje wstrzymqc sie z kapiela do czerwca ewentualnie korzystac z wody zimnej aczkolwiek tez pod specjalnym dozorem meza sasiada czy listonosza (no kogos pod ręką ) bo jak wiemy woda po rozkreceniu moze miec rozna temperature. uwazajmy! strzezmy sie bo nie wiemy co czycha aby pozniej nie zabliznilo sie na naszych dzieciach !!
1488026415-aaaaaa.jpeg


Wlasnie sie goje [emoji53]

 
reklama
A ja mam pytanie czysto organizacyjne. W jaki sposob segregujecie ubrania dla dzidziutów ? Domyslam sie ze rozmiarami, bo tez tak posegregowalam bo najwygodniej ale dzielicie to na nie wiem np: spiochy, polspiochy, body z krotki, z dlugim, kopertowe, kaftaniki itp ?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
A ja mam pytanie czysto organizacyjne. W jaki sposob segregujecie ubrania dla dzidziutów ? Domyslam sie ze rozmiarami, bo tez tak posegregowalam bo najwygodniej ale dzielicie to na nie wiem np: spiochy, polspiochy, body z krotki, z dlugim, kopertowe, kaftaniki itp ?

p19u9jcg81ehxczt.png
Ja zawsze segregowałam rozmiarami (nie z metki a z przykładania), rodzajami (kaftaniki, body, śpiochy itp wszystko osobno) i wszystko na dwie grupy te ładne osobno a po domu i rezerwowe osobno. Do tego skarpetki, czapeczki, butki, papcie, rękawiczki gdzie indziej i pościele, kocyki, kombinezony gdzie indziej.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz będę musiała wyjąć wszystko co mam pobunkrowane i podzielić właśnie na rodzaje, potem rozmiary, ponumeruje i będę prać w specjalnym proszku i prasować od najmniejszych do największych ale wstrzymam się jeszcze bo czekam na dwie paczki [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ostatnio posegregowałam wszystko ładnie poukładałam rozmiarami, kolorami, rodzajami - nie wiem po co to zrobiłam bo po pierwsze planuje przeprowadzkę a po drugie nie wyprałam ich jeszcze nawet ale powiem wam szczerze, że codziennie mogę oglądać te ubranka i segregować :D
 
reklama
Do góry