reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja na razie nie czuje skurczy ba nawet nie wiem co to za uczucie.To czuc w brzuchu czy w środku pochwy?Ja mam wieczorami takie bóle rozpierające w pochwie ale gdzies czytalam ze to normalne.Wizyta dopiero 23,02 ale mój gin na wszystko mówi że to norma w ciąży więc sie nie przejmuję.
Też się strasznie denerwowalam w pierwszej ciąży ze nie wiem jakie to uczucie i ze nie będę potem wiedziała że to już. Ale się okazało że niepotrzebnie bo zaczęło się odejściem wód, a skurcze dopiero jakoś po dwóch godzinach w szpitalu się pojawiły. Pamiętam tylko że powiedziałam że nie da się tego pomylić czy przeoczyć, ale samego uczucia nie pamiętam znowu [emoji14]

Anulka bardzo mi przykro, ale obyśmy wszystkie takiego wieku dożyły.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Dziękuję dziewczyny Teraz przede mną dużo rozmów z moją młodszą córką... Jak sama dziś powiedziała to "Jej" pierwsza śmierć... Dziwne jest spojrzenie na to z perspektywy niespełna 8-latki. Po kilku minutach rozmowy przyszła z telefonem i mówi to muszę usunąć Babcię z telefonu... A mi nawet taka myśl nie przeszła
Przepraszam że smęcę ...

16udskjopmtfyunf.png
 
Ja tylko tak na szybko. Wyniki jak to okreslil lekarz moga byc, a raczej musza byc, szyjka skrocila sie do 12mm i dzis zakladaja szew.

Trzymajcie kciuki prosze, bo ja jestem przerazona.



Trzymamy kciuki wszystkie razem. Będzie dobrze. Koniecznie odezwij się jak juz wydobrzejesz

 
Byl u mnie anestezjolog wytlumaczyla mi wszystko. Najpierw dostaje na sali leki rozkurczowe, potem ide na sale operacyjna gdzie daja mi leki przeciwbolowe i wyciszajace. Nastepnie zaczynaja podawac srodek nasenny i lekarz zaklada szew okrezny. Po jakis 10-15 minutach powinnam sie wybudzic i jade na troszke na sale pooperacyjna gdzie chwile beda monitorowac moje serce i cisnienie oraz tetno dziewczynek.

Czekam teraz, az skonczy sie jakos zabieg i biora mnie.



 
reklama
Do góry