reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Eh to faktycznie musisz mieć pecha do lekarzy :/ mój teraz będzie kontrolował na bieżąco ale jeszcze nie jest przesądzone, ze skończy się cesarka. cesarka to dla mnie najgorsze co może być. podlamalam się trochę i zaczynam myśleć, ze na ciul mi to było.
Jeszcze synowi się ferie zaczynają, cieszył się, ze spędzi je ze mną, ze będziemy gdzieś chodzić itd a tu jedna wielka chujnia.

Dobrze tylko, ze szyjka zamknieta. od odsyatniej wizyty przytylam 2,5 kg. czyli jestem 1kg na plus od wagi startwoej- teraz jak będę zalegac to pewnie upase się jak swinia :/

Idę nadrabiać.

Jeszcze z Mężem się poklocilan bo tak to mówił, ze przesadzam a teraz wielkie ojejku i ze będzie mnie wyreczal, powiedziałam mu żeby sobie w dupe wsadził wyreczanie.

:/ :/ :/
No nie dziwie się że cię to podłamało. Ja już przytyłam do swoich ograniczeń. Nie martw się są życzy na które nie mamy wpływu, teraz wydaje nam się to straszne i nie sprawiedliwe ale zobaczysz wszystko w końcu minie, ułoży się a dzidzia wynagrodzi nam krzywdy ;) mój mąż też uważa że pieszcze się że sobą bo w dwóch poprzednich ciążach wszystko dobrze znosił i śmiałam, szkoda gadać, olać to ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bellax ja bym się nie przejmowala takim gadaniem, apetyt teraz zacznie nam dopisywać to normalne i nie wydaje mi się żeby glodzenie się bylo dobrym wyjściem. Ja też raz dziennie muszę zjeść coś słodkiego albo chociaż wypić mała puszkę pepsi bo aż mnie skręca. I też niby narazie waga była ok ale zobaczymy jaki wynik będzie w poniedziałek na wizycie. Z tym że nie będę się przejmować jakimiś uwagami lekarza apropo mojej wagi

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
a mi wczoraj ginekolog powiedziała że trochę za dużo przytyłam?! Jak zaszłam w ciążę to ważyłam 63kg ale nikogo to nie obchodzi bo pierwsze ważenie miałam w 8 tyg i wtedy ważyłam 60. No i do 18 tygodnia była niezadowolona bo nic nie tyłam. dwa tygodnie temu ważyłam 61.2 i wynik jej się podobał ( byłam wtedy chora), a wczoraj ważyłam 63.5 i uznała że za szybko tyje. Mam brać to do serca i się głodzić? Jem bo jestem głodna ;( staram się jeść jak najmniej niezdrowych rzeczy ale święta nie jestem, średnio raz dziennie jem jakiegoś słodyczka ;(

w57vyx8dubspq12k.png
Za szybko? Prosze Cie wedlug mnie to bardzo dobra waga, ja przytylam duzo więcej ciekawe co mój gin powie na wizycie..

uwo9s65gc1wrqhnx.png
 
a mi wczoraj ginekolog powiedziała że trochę za dużo przytyłam?! Jak zaszłam w ciążę to ważyłam 63kg ale nikogo to nie obchodzi bo pierwsze ważenie miałam w 8 tyg i wtedy ważyłam 60. No i do 18 tygodnia była niezadowolona bo nic nie tyłam. dwa tygodnie temu ważyłam 61.2 i wynik jej się podobał ( byłam wtedy chora), a wczoraj ważyłam 63.5 i uznała że za szybko tyje. Mam brać to do serca i się głodzić? Jem bo jestem głodna ;( staram się jeść jak najmniej niezdrowych rzeczy ale święta nie jestem, średnio raz dziennie jem jakiegoś słodyczka ;(

w57vyx8dubspq12k.png
Jestes mlodziutka i oprocz ciazy potrzebujesz kalorii bo sie rozwijasz. Ja bym sie nie przejmowala. Jedz normalnir oczywiscie w ramach rozsadku :). Raz na jakis czas trzeba zgrzeszyc ;) ale nie przejmuj sie bo lekarze teraz wariuja z ta dieta ciezarnej :)
Czesc :)

Na pierwszy rzut widze, ze Zajac bedzie miec corcie [emoji7] ogromnie gratuluje.

A reszte ide sobie poczytac :)

Ja leze, biore leki, ale brzuch mocno sie buntuje :( grzeczna ze mnie pacjentka i stosuje sie do wszystkich wytycznych :)





 
a mi wczoraj ginekolog powiedziała że trochę za dużo przytyłam?! Jak zaszłam w ciążę to ważyłam 63kg ale nikogo to nie obchodzi bo pierwsze ważenie miałam w 8 tyg i wtedy ważyłam 60. No i do 18 tygodnia była niezadowolona bo nic nie tyłam. dwa tygodnie temu ważyłam 61.2 i wynik jej się podobał ( byłam wtedy chora), a wczoraj ważyłam 63.5 i uznała że za szybko tyje. Mam brać to do serca i się głodzić? Jem bo jestem głodna ;( staram się jeść jak najmniej niezdrowych rzeczy ale święta nie jestem, średnio raz dziennie jem jakiegoś słodyczka ;(

w57vyx8dubspq12k.png
Ona chyba śmieszna jest. Weź ja olej w ogóle każda tyje w swoim tempie i nic nie zrobisz. Ja przytyłam już 6 kg a do następnej wizyty będzie kolejne 3 na plusie i co zrobić głodna na pewno nie będę chodzić. Dzidzia najważniejsza :*

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny;) Normalnie głupio mi się wczoraj w tym gabinecie zrobiło ;( OK 2kg na 2 tyg to sporo, ale chyba takie uwagi powinna robić dopiero przy nast. wizycie jeśliby znów bym sporo przytyła :(

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Do góry