reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja też mam apetyt straszny!!!!!!! Jem i jem!
Masakra
Z tym zwolnieniem może nawet nie wiecie że trzeba druk dodatkowy, bo robi to księgowa a ja jestem na swojej działalności. Więc cała papierologia spada na mnie.
Ja płacę za wizyty 120 zł. Za prenatalne 250. Teraz za połówkowe 250 + 150 echo serca.

A jakby tego było mało, takiego orła wywinelam że mąż mnie zbierał z podłoża :( upadła na prawą nogę i jakoś ja tak zagielam że pod pupa miałam miękko. Mam nadzieję że nic się nie stało.

O rany, uważaj na siebie Daktyl!

A mnie dziś nasza ochota na zestaw woda aloesowa i talarki z lajkonika ale talarkow nie bylo :( więc zadowolona się laysami zielona cebulką;)

Ceny wizyt są tragicznie wysokie... ale co zrobic- trzeba.

p19u9jcg81ehxczt.png

No nie, przez Ciebie to teraz też mam ochotę na takie chipsy... :( A dopiero co zjadłam 2 grahamki z serem, wędlina i pomidorkiem :)
 
reklama
Moja teściowa to mówi no ładnie .. Apolonia ... Wrrry , żadna Apolonia :/ i że niby jak to będzie starsza pani i Pola, ale jak to będzie z tymi tysiącami Maj- na starość też będą Mają. I zresztą jak ktoś całe życie mówi na kogoś np. Ola - to na starość będzie do niej mówił Aleksandro? Raczej nie. Albo Zuzka to będzie mówił Zuzanno?

Będzie Pola , Polusia [emoji173][emoji173]. My też już się przyzwyczailśmy :)

w57vxzkr0voyai9q.png

Haha dokladnie! Zreszta znam dwie Pole i nigdy nie wpominały, że czuły się źle przez to imię;) wrecz prZeciwnie, zawsze wszyscy je kojarzyli np w szkole;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Ja ostatnio się zalamalam bo zapłaciłam 490zl na polowkowym... 290 usg II trymestru, 50 cytologia i 150 konsultacja. Poprzednie dwa razy nie doliczala mi za konsultacje placilam tylko za usg zwykle 100 a prenatalne 250. A ogólnie zwykla wizyta u niej w ciąży to 100 za usg i 150 konsultacje czyli 250. Uff kiedyś to podlicze albo i nie bo się zalame tak jak wtedy kiedy policzyłam koszty starań o ciążę i przekroczylam 10tys. Ale ciąża to przynajmniej wiadomo na co się wydaje [emoji3] a lekarki bym nie zmieniła jest cudowna mimo iż jedna z najdroższych w Krakowie chyba!

p19ucsqv6rf79f3c.png

A jak sie nazywa ta Pani doktor?:) tez jestem z krakowa, gdzie planujesz rodzic?:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
a ja juz po połówkowych koszt 250 zl w Częstochowie:) u dzidzi wszystko ok i jest to ewidentnie chłopczyk:) u nas normalna wizyta z usg tylko 100zl:)w poprzedniej ciąży chodziłam do innego lekarza u niego tez zwykle 100 zl chyba ze z 3d robił jak chcialam popatrzec na dzidzie to 150, także całkiem znośnie:)
 
Ja po wizycie. Niestety małe nie chciało współpracowac wypieło pupę na doktorka, mam nadzieje że nie wytnie takiego numeru na połówkowym!!!!
Za to przytyłam strasznie!!!!! Lekarz mówi zeby sie nie martwić bo przed ciążą miałam prawie niedowagę ale 8kg na plusie w 18tc mnie przeraziło. Tymbardziej ze nie jem wcale dużo i jem zdrowo jak zawsze :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie. Niestety małe nie chciało współpracowac wypieło pupę na doktorka, mam nadzieje że nie wytnie takiego numeru na połówkowym!!!!
Za to przytyłam strasznie!!!!! Lekarz mówi zeby sie nie martwić bo przed ciążą miałam prawie niedowagę ale 8kg na plusie w 18tc mnie przeraziło. Tymbardziej ze nie jem wcale dużo i jem zdrowo jak zawsze :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam +9 i się przerazilam też jakoś się nie objadam staram się jeść racjonalnie ale chyba za dużo mącznych rzeczy jem muszę zbilansowac tą swoją dietę

oar8qqmzkh4q80mv.png
 
Ja po wizycie. Niestety małe nie chciało współpracowac wypieło pupę na doktorka, mam nadzieje że nie wytnie takiego numeru na połówkowym!!!!
Za to przytyłam strasznie!!!!! Lekarz mówi zeby sie nie martwić bo przed ciążą miałam prawie niedowagę ale 8kg na plusie w 18tc mnie przeraziło. Tymbardziej ze nie jem wcale dużo i jem zdrowo jak zawsze :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam +4 i tez nie wiem skąd sie wziely a jestem dość aktywna :D Zbijaniem wagi bedziemy sie martwic po porodzie.Wazne aby dzieciaczki byly zdrowe i przybieraly na wadze;)
 
reklama
U mnie apetyt różnie;( czasami muszę jeść co 2h a są takie dni że jak zjem 3 jogurty to już jest super;) A tyć tyje [emoji28]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry