reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

w Irlandii wizyta 80 e , usg zwykłe 120 e , a jak bym chciała usg 3d to muszę jechać ponad 100 km i takie usg kosztuję 180 e czyli ponad 700 zł za usg 3d .masakra jakaś :(
 
reklama
Ja się cieszę , że mam super lekarza i to na NFZ [emoji4] jeszcze do tego musicie za badania płacić. Moja szwagierka w samym laboratorium zostawiła 2000. Do tego wizyty co miesiąc a na koniec co tydzień chodziła. Ja za to mogę skomleptować wyprawkę.

Co do jedzenia to ja też mam niesamowity apetyt. Cały dzień tylko myślę co zjeść. Najchętniej całą lodówkę [emoji23][emoji16]


w57vxzkr0voyai9q.png
 
Czy któraś z Was miała wystawiane już zwolnienie elektronicznie?? Bo ja dziś dowiedziałam się od Pani na infolinii że dodatkowo muszę złożyć druk do tego zwolnienia inaczej nie wypłaca mi kasy.
Ja mam zwolnienie elektroniczne i pierwsze słyszę!Jaki druk?No ale mi za zwlolnienie ma wypłacać pracodawca[emoji19]

oar8ugpjafqeooh5.png
 
Ja za wizytę w Katowicach raz w miesiącu 180 zł z usg. Wydaje mi się że to chyba standard [emoji4] a najważniejsze być zadowolonym z lekarza


Dziewczyny jem jak nienormalna. Najpierw w ogóle nie mialam apetytu a teraz ciągle jestem głodna. Zjadłam dwa talerze makaronu z truskawkami a przed chwilą bułkę z makrelą


7v8rikgn6c3m2w2o.png
A skąd jesteś ? Ja Dąbrowa Górnicza [emoji106][emoji4]
 
A ja chyba oszalałam :-) stęskniłam się za mamą i po pracy wsiadłam w pks i jadę :-) Na szczęście to tylko 60 km ale w korkach już prawie 2 godziny. Już tak mnie boli za przeproszeniem dupa od siedzenia. Boli mnie tak jakby miejsce w którym się łączą pośladki i tak w sumie od rana nie mogłam wysiedziec w pracy. Mam wrażenie, że coś mi się rozchodzi. No nic przyjadę do mamusi niech się mną zaopiekuje i nakarmi :-)

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
A ja chyba oszalałam :-) stęskniłam się za mamą i po pracy wsiadłam w pks i jadę :-) Na szczęście to tylko 60 km ale w korkach już prawie 2 godziny. Już tak mnie boli za przeproszeniem dupa od siedzenia. Boli mnie tak jakby miejsce w którym się łączą pośladki i tak w sumie od rana nie mogłam wysiedziec w pracy. Mam wrażenie, że coś mi się rozchodzi. No nic przyjadę do mamusi niech się mną zaopiekuje i nakarmi :-)

0d1y3e3kgrmge34s.png
Oj jakie to słodkie... Też tak chcę :D

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam apetyt straszny!!!!!!! Jem i jem!
Masakra
Z tym zwolnieniem może nawet nie wiecie że trzeba druk dodatkowy, bo robi to księgowa a ja jestem na swojej działalności. Więc cała papierologia spada na mnie.
Ja płacę za wizyty 120 zł. Za prenatalne 250. Teraz za połówkowe 250 + 150 echo serca.

A jakby tego było mało, takiego orła wywinelam że mąż mnie zbierał z podłoża :( upadła na prawą nogę i jakoś ja tak zagielam że pod pupa miałam miękko. Mam nadzieję że nic się nie stało.
 
reklama
Do góry