reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja juz po wizycie. Maluch zamierzony całkowicie od stopek do główki i wszystkie parametry oki. Co do tych boli brzucha to dostałam luteinę. Mam brać dopochwowo przez tydzień. Za tydzień kontrola czy coś się zmieniło. Mam brać tez nospe i magnez. Mogą to być skurcze przepowiadajace o ile trwają krótko a u mnie jednak trwają nawet do pół godziny. Jeśli leki jie pomogą to pewnie na obserwacje do szpitala pójdę i wtedy mnie wypadają na całego. Szyjka cała bez rozdarcia i skracania wiec to mogę wykluczyć. Płeć nadal nieznana choć z nastawieniem mojej gin na dziewczynkę ale nie chciała potwierdzać na 100%. No i tyle. Ide po prysznic i leżeć. Mam nic nie dźwigać i się oszczędzać.

 
Caixa gratuluję córci! :)

Justyna- super, ze z dzidziusiem wszystko w porządku :)

Suelen o matko, co za cholerstwo Cię dopadło :( oby szybko przeszło. Udało Ci się zbadać poziom tego magnezu?
 
Suelen pisałam wcześniej i dalej podtrzymuję - taki ból może być objawem chorych zatok - płucz sobie je dodatkowo - nie zaszkodzisz sobie, a warto. Ciepłe okłady na czoło, rozgrzać zatoki właśnie. Do tego płukanie gardła, mozesz się nacierać amolem, witaminaC, miód, i odpoczynek.

Bellax paracetamol nie ma działania przeciwzapalnego - takie ma np. ibuprofen


7u223e3kwboc3bjp.png
Z tą witaminą C proponuje ostrożnie, nie zaleca sie w ciąży dodatkowej suplementacji, chyba że mowa tu o naturalnie dostarczanej w owocach i warzywach. Wiem, bo sama ostatnio będąc przeziebiona dostałam po głowie, że o tym wspomniałam, bo "przecież powinnam wiedzieć, że w ciąży to nie wolno doprowadzić do jej przedawkowania". Prawdę mówiąc to nie wiedziałam...

Na przeziebienia niestety stare sprawdzone sposoby, z leków to skrajnie na gardło Tantum Verde, na bóle Apap i na zatoki płukanie roztworem. Herbata z miodem i najlepiej jakieś domowe syropy rozgrzewające.

p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Jeśli Saulen ma wirusa to pewnie domowe sposoby pomogą, jeśli bakterie to niestety.... Ale trzymam kciuka za wirusa.

Ayren jak te ciepłe okłady na zatoki robić??? Z czego.

Które to z Pan tu obecnych suplementuje sobie witaminę C, przyznać się proszę ;-)
 
JustynaZbl a luteine jak masz stosować raz czy dwa razy dziennie? U mnie narazie takie twardnienie było jednorazowe ale zobaczę co będzie dzisiaj też mam brać właśnie magnez i nospe trzy razy dziennie.
To super że szyjka taka jak powinna być, wszystko się unormuje [emoji4]

w4sqskjogmwq158s.png
 
Jeśli Saulen ma wirusa to pewnie domowe sposoby pomogą, jeśli bakterie to niestety.... Ale trzymam kciuka za wirusa.

Ayren jak te ciepłe okłady na zatoki robić??? Z czego.

Które to z Pan tu obecnych suplementuje sobie witaminę C, przyznać się proszę ;-)

Ja się zastanawiałam nad rutinosorbinem, ale do apteki jeszcze nie doszłam:( Muszę przyznać,że przeziębienie mi już przechodzi, gardło i głowa nie boli, został mi tylko katar ale z nim sobie dam radę. Piję dużo ciepłych herbatek z sokiem z malin i cytryną lub miodem. Na razie siedzę w domu, bo straszna chlapa się zrobiła a mi buty przemakają, więc nie będę ryzykować. I jak na razie nie nudzę się, bo zawsze coś do roboty się znajdzie w mieszkanku;)
 
reklama
Do góry