reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

My też śpimy pod jedną kołderką i idziemy spać przytuleni,ale to trwa tylko chwilę ,bo zaraz każdy w swoją stronę i zabieramy sobie kołdrę [emoji23]

Fajne te Wasze podusie,ja na razie nie potrzebuje :)

Zając powiedz mi,szkołę rodzenia bedziesz miała raz w tyg,czy więcej ?;)
 
reklama
Ja mam to samo. Z resztą szybko się denerwuje a jak by mi ktoś zaczął awanturę robić to chyba bym go udusiła [emoji23][emoji23][emoji23]

Nie wiem jak wam , ale mi się jakoś dłuży ta ciąża. Nie mogę się doczekać tego czerwca [emoji23] teraz żyje tylko myślą na następne prenatalne 31 stycznia [emoji6][emoji6]
Oj mi strasznie szybko leci ten czas. Moze dlatego że pracuje ,a i po pracy duzo sie dzieje. A i moje myśli chyba bardziej skupione są na Kornelce niż jak narazie na bobasie w brzuchu,

5djylbetecfse5n6.png
 
My tez pod jedną:)) choć może czasami marudzi, że kołdra 220 a in śpi odkryty bo ponoć całą pod siebie zawijam:))

U nas tez pogoda brzydka a my dzisiaj na cały dzień do tesciow wybywamy. ojj ale mi się nie chce. Ale mąż ostatnie dni urlopu ma i musimy wykorzystać, bo w niedziele wraca do De a ja z małym jeszcze zostajemy 2 tygodnie.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Wam,że dla mnie ta ciąża ciągle jest taka nierealna, pewnie jak poczuje regularne ruchy to się zmieni :D wczoraj byłam w sklepie i chciałam coś kupić dla maluszka,ale w końcu nic nie wzięłam,bo z jednej strony czekam na potwierdzenie płci,a z drugiej ciągle się boję,że zapeszę...też tak macie?
 
Powiem Wam,że dla mnie ta ciąża ciągle jest taka nierealna, pewnie jak poczuje regularne ruchy to się zmieni :D wczoraj byłam w sklepie i chciałam coś kupić dla maluszka,ale w końcu nic nie wzięłam,bo z jednej strony czekam na potwierdzenie płci,a z drugiej ciągle się boję,że zapeszę...też tak macie?
Nie [emoji4] mnie dopadła mania kupowania i powoli zaczynam mieć problem, Bo już prawie wszystko mam [emoji21] i co ja będę kupować do maja?

16udskjopmtfyunf.png
 
Kurde; po wczorajszej wizycie na IP na Inflanckiej odpadł mi ten szpital na poród. ogólnie przy pierwszym porodzie też nie byłam zachwycona no ale jakoś inny szpital nie wchodził w grę. no i od wczoraj czytam i skłaniam się ku brodnowskiemu...

W ogóle na stronie rodzić po ludzku ca fajne rankingi szpitali.
 
Ja też studiowałam, super wspominam ten czas [emoji4] wszyscy mi pomagali fajna grupa tylko że ja zawsze wszystkiego się uczyłam na pamięć

Jak ja żałuję że nie umiałam ściągać jak to by mi życie ułatwiło

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
W ciąży na studiach miałam super względy :D zawsze wykładowcy podwyższali mi oceny , bo plusik dla dzidziusia [emoji4] a ściągać też nie umiałam[emoji20].


My śpimy pod dwoma, bo ja muszę się w koldrę zawinąć i śpię w takim rulonie. Moj mąż się śmieje ze mnie i ciągle robi zdjęcia moim pozycjom nocnym [emoji23][emoji38]


Ja się nie boje kupować nic dla dziecka, tylko nic mi jeszcze nie wpadło fajnego. Teraz w sklepach same resztki. Czekam na nowe kolekcje:)


Zając- u mnie w laboratorium jest kartka , że pierwszeństwo mają: honorowi dawcy krwi i kobiety z dziećmi do 2 lat. Nie dziwię się , że kobiety w ciąży nie , bo w sumie my się ciągle badamy. A jak jestem w lab. zawsze są co najmniej 2 kobiety w ciąży jawnej :D

Z drugiej strony jak byłam w ciąży z Amelia to w przychodni ginekologocznej robili badania i wtedy nie był kolejek.


w57vxzkr0voyai9q.png
 
reklama
Kurde; po wczorajszej wizycie na IP na Inflanckiej odpadł mi ten szpital na poród. ogólnie przy pierwszym porodzie też nie byłam zachwycona no ale jakoś inny szpital nie wchodził w grę. no i od wczoraj czytam i skłaniam się ku brodnowskiemu...

W ogóle na stronie rodzić po ludzku ca fajne rankingi szpitali.
Dla mnie to tak średnio są wiarodajne i mają nie aktualne dane, np. na temat zoo. U mnie w szpitalu w 2016 wycofali a tam dalej jest , że zoo jest dostępne.

w57vxzkr0voyai9q.png
 
Do góry