reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

My też śpimy pod jedną kołderką i idziemy spać przytuleni,ale to trwa tylko chwilę ,bo zaraz każdy w swoją stronę i zabieramy sobie kołdrę [emoji23]

Fajne te Wasze podusie,ja na razie nie potrzebuje :)

Zając powiedz mi,szkołę rodzenia bedziesz miała raz w tyg,czy więcej ?;)
Zajęcia są w piątki. Tylko nie dopytalam czy w każdy czy w co drugi ale wydaje mi się że w co drugi piątek:)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
My śpimy pod jedną kołdrą, też 220 [emoji4] przed zaśnięciem przytulić się muszę, albo chociaż trzymać się bardzo blisko, a zasypiamy różnie, ale nie wtuleni bo mężowi za ciepło [emoji8]

Byłam na badaniu moczu i to był koniec godziny przyjęć wiec pusto. Potem się zorientowałam, że wepchnęłam się jakiejś babce w zaawansowanej ciąży! A ona siedziała z mężem gdzieś z boku, no trudno. Długo tam nie siedziałam na szczęście dla niej [emoji1]

Mam wizytę we wtorek, mega się niecierpliwię... chcę już czuć ruchy i wiedzieć, że wszystko jest ok! A do czerwca mi się nie śpieszy, i tak to ekspresowo mija.
Ale nie mam już myśli, że mogę coś zapeszyć, mam wicie gniazda w głowie [emoji3]

Dobrego dnia! cieszcie się śniegiem, u nas nie ma [emoji38]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Powiem Wam,że dla mnie ta ciąża ciągle jest taka nierealna, pewnie jak poczuje regularne ruchy to się zmieni :D wczoraj byłam w sklepie i chciałam coś kupić dla maluszka,ale w końcu nic nie wzięłam,bo z jednej strony czekam na potwierdzenie płci,a z drugiej ciągle się boję,że zapeszę...też tak macie?
Nie ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Kurde; po wczorajszej wizycie na IP na Inflanckiej odpadł mi ten szpital na poród. ogólnie przy pierwszym porodzie też nie byłam zachwycona no ale jakoś inny szpital nie wchodził w grę. no i od wczoraj czytam i skłaniam się ku brodnowskiemu...

W ogóle na stronie rodzić po ludzku ca fajne rankingi szpitali.

Ja właśnie wybieram szpital na podstawie ich rankingu. Tzn fajnie mają wszystko opisane i dzięki temu wiem co dany szpital oferuje,ale ciągle mam dylemat :p

aleee jak się okazuje niekoniecznie aktualne z tego co Emkaa pisze
 
My spimy pod dwiem koldrami 160x200, mielismy kiedys jedna, ale cos tam moj maz jeczal, ze podobno zabieram mu koldre tylko dla siebie ;)

Jak przychodzi czesto synek do nas to biore go pod swoja koldre i sie wtulam do niego taki cieplutki jest.

Mnie tez nikt nigdzie nie przepuszcza, jeszcze jak mam kurtke na sobie to nic nie widac :/




 
No mnie przed kupowaniem powstrzymuje tylko brak wypłaty na koncie [emoji12] mam zamiar po niej kupić komode i szafę żebym miała gdzie te rzeczy dla dzidzi skladowac, a że jedziemy dzisiaj do Wrocławia to może coś w Ikei upatrze

w4sqskjo66g0v3bl.png
 
Ja do niedawna nic nie kupowałam ale nie z powodu przesądów, nie czułam się chyba gotowa. Nie bardzo docierało do mnie że już niedługo będę miała dziecko ktore trzeba ubrać :-) No ale ten etap już za mną. Zaczynam szał zakupowy. Niedługo będę się chwalić:-)

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
reklama
Ja właśnie wybieram szpital na podstawie ich rankingu. Tzn fajnie mają wszystko opisane i dzięki temu wiem co dany szpital oferuje,ale ciągle mam dylemat :p

aleee jak się okazuje niekoniecznie aktualne z tego co Emkaa pisze

Mozliwe, ja mam ten komfort, ze sporo dziewczyn ze studiów pracuje na porodowkach i właśnie w brodnowskim też :)
Anp jedna z pracujących na inflanckiej sama mi go odradzila- jak poród i po porodzie jest ok to szpital super ale jak tylko jakieś komplikacje (tak jak miałam zsynem ) to dupa blada bo zaplecze neonatologiczne maja zerowe
 
Do góry