reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

1188b3bf9cb86c80d638b112500248b4.jpg
 
reklama
Zawsze to łatwiej się przytulić pod jedną... U nas jest różnie, w Polsce zawsze pod jedną ale w Norwegii zimą to mamy dwie i to te XXL. Ja od zawsze uwielbiam spać na koldrze, używając jej jak poduszki ciążowej.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie potrafię jakoś się ośmielić i wejść przed kolejkę. Zresztą jest zima a kurtka bardzo dużo jednak zasłania.

Ja mam to samo. Z resztą szybko się denerwuje a jak by mi ktoś zaczął awanturę robić to chyba bym go udusiła [emoji23][emoji23][emoji23]

Nie wiem jak wam , ale mi się jakoś dłuży ta ciąża. Nie mogę się doczekać tego czerwca [emoji23] teraz żyje tylko myślą na następne prenatalne 31 stycznia [emoji6][emoji6]
 
Ja mam to samo. Z resztą szybko się denerwuje a jak by mi ktoś zaczął awanturę robić to chyba bym go udusiła [emoji23][emoji23][emoji23]

Nie wiem jak wam , ale mi się jakoś dłuży ta ciąża. Nie mogę się doczekać tego czerwca [emoji23] teraz żyje tylko myślą na następne prenatalne 31 stycznia [emoji6][emoji6]
Hehe ja mam tak samo. Mi też się ciąża dluzy. Juz bym chciała choćby kwiecień i szkole rodzenia. Wogle może jak zacznę juz regularnie czuć bobasa to zacznę się czuć naprawdę w ciazy

 
Hehe ja mam tak samo. Mi też się ciąża dluzy. Juz bym chciała choćby kwiecień i szkole rodzenia. Wogle może jak zacznę juz regularnie czuć bobasa to zacznę się czuć naprawdę w ciazy

Mi zleciało szybko te 4 mieś. ale boję się kolejnych 4, dzieciaki już tak rozrabiają w brzuchu że czasem ciężko zasnąć a dopiero niecałe 20cm mają a co będzie jak urosną si siły nabiorą, AAA mój biedny brzuszek. A jak jeszcze mi przyjdzie leżeć kilka miesięcy to chyba zwariuje z nudów

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi zleciało szybko te 4 mieś. ale boję się kolejnych 4, dzieciaki już tak rozrabiają w brzuchu że czasem ciężko zasnąć a dopiero niecałe 20cm mają a co będzie jak urosną si siły nabiorą, AAA mój biedny brzuszek. A jak jeszcze mi przyjdzie leżeć kilka miesięcy to chyba zwariuje z nudów

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Polecam książki[emoji4]

 
reklama
Ja jeszcze nie miałam okazji korzystać z przywileju ciężowej :) ja jak narazie niemam ciśnienia zeby mnie jakos specialnie przepuszczali.

5djylbetecfse5n6.png
 
Do góry