reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja tez jestem umówiona w skończonym 21, choć ja osobiście wolałabym wcześniej :)


oar8pg4njiayxtbm.png
Ja też w skoń
Hej dziewczynki :) zaraz doczytam co u was po świętach.

My jesteśmy po wizycie i będę miała drugą córeczkę [emoji4]

f2w3skjoapwrgv7j.png
Gratulacje! Zauwazylam ostatnio pewną zależność że u dużo znajomych drugie dziecko jest tej samej płci.
 
reklama
Hej Dziewczynki :-) Wracam po świątecznej przerwie do Was :-) Muszę koniecznie nadrobić zaległości :-)Trochę mi cieżko,bo jeszcze pracuje,ale już nie długo,od 3 idę na L4.Wracam od doktorka :-) Dzidzia rośnie ma już 8,4 cm i serduszko pięknie bije :-) Oby tak dalej :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Pięknie:-) Moja dokładnie w 14tc miała 7,3 cm:) Jutro idę na kolejne usg i jestem bardzo ciekawa jak urosła. Może już poznam płeć:)

Dotarłam po świętach do domu. Wybyczyłam się na świętach za wszystkie czasy, aż żałuję że nie mogłam pływać, bo basen w hotelu był świetny. Brzuch mi urósł i skończyło się spania na pół żabę, zostało tylko na boku z poduszką-rogalem:)
Waga poświąteczna -0,5 kg heheh, nie wiem jak to się stało:) Przez te górskie powietrze poprawiło mi się chyba trawienie, bo latałam do wc 2-3 razy dziennie:p
Od początku ciąży już -5,5 kg :-)
 
Ja w pierwszej poronionej ciąży od 6 tc mialam mdlosci jak cholera. Kolo 9 tc w ciągu jednego dnia wszystko odeszło mdlosci ból piersi. Tydzien później dowiedzialam się ze serduszko przestało bić.

Moja mama mówiła mi ze w ciazy z moja siostra a to była pierwsza ciąża takie konkretne ruchy poczuła dopiero w 24 tc. Lekarz ja uspokajal ze ma poprostu leniuszka w brzuszku[emoji16]

Gratuluję córeczki[emoji20]

Moja szwagierka chodziła 2 tyg z obumarłą ciążą a objawy miała dalej. Innej dziewczynie na wątku beta dalej rosła po za tym mowa bardziej była o ciążach bez objawowych niż o tych w u których objawy nagle ustały a konkretnie o teorie że jeżeli są wymioty w ciąży to z dzidzią na pewno wszystko ok.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja szwagierka chodziła 2 tyg z obumarłą ciążą a objawy miała dalej. Innej dziewczynie na wątku beta dalej rosła po za tym mowa bardziej była o ciążach bez objawowych niż o tych w u których objawy nagle ustały a konkretnie o teorie że jeżeli są wymioty w ciąży to z dzidzią na pewno wszystko ok.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mowie ze jak są wymioty to jest oki. Takie są moje doświadczenia i wiem ze nie u każdego taka sytuacja może się powtórzyć. Ja czułam ze jak mam jakieś objawy to jest oki i tyle. Każdy czuje inaczej

 
Hej dziewczyny mam na sprzedaż 2 worki ubrań po mojej córce od rozm 56 do 68 body kaftaniki spodnie spodniczka sukienki pajace bluzy kombinezony może któras jest zainteresowana bardzo tanio bo nie mam gdzie tego trzymać. Jeśli któraś by chciała to niech napisze smsa lub zadzwoni 731972322

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm poczułam jakieś dziwne smyranie, nie chce się nakrecac ale to tak jakby właśnie piórkiem od środka mnie ktoś dotknął...mam ten brzuch dosyć napięty taki ale nie wiem też czy to możliwe że to już

w4sqskjodfythnd7.png
 
reklama
Do góry