reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej kochane.jak u was po swietach? Jak z waga? Bo mi ponad kilogram skoczylo...upsik..m

uwo9dqk323h73wzt.png
U mnie waga się nie zmieniła.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Kiedy robiłam to zdjęcie akurat tak, nieraz jest na równi z pępkiem [emoji14] Może tylko moje dziecko jest dziwne i urządza sobie plac zabaw.

w57vyx8dubspq12k.png
U mnie się zgadza. Tylko taki przykład wiadomo, że u każdego jest inaczej- tak jak każda ciąża i poród jest inny. Ja w pierwszej ciąży zupełnie gdzie indziej myslałam , że będę czuła ruchy :)

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Ja od początku ciąży przytyłam 2 kilo i wydaje mi się,że nie jest źle. Nie chciałabym dużo przytyć, bo i tak mam lekką nadwagę :( Ja też jeszcze maleństwa nie czuję , pewnie jest zdecydowanie za wcześnie :( choć już bym bardzo chciała. Mam trochę tłuszczyku na brzuszku,więc pewnie dłużej poczekam :(
Ja doktorka poprosiłam, by sprawdził ile ma moja kruszynka , pewnie na następnej wizycie już raczej poda wagę :)
 
Jestem w ogromnym stresie jutro miało być USG [emoji20] mojego synka bardzo dusi kurna mąż był wczoraj u lekarza nie dała antybiotyku a teraz byliśmy w ambulatorium i jest mocno zacisniety dostał antybiotyk i skierowanie na szpital jak nie pomoże [emoji37] mam go obserwować jak ja nie trawie astmy boję się szpitala

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję wam dziewczyny to forum naprawdę daje otuchy właśnie trzy razy próbowałam go uśpić na rękach bo do męża nie chce [emoji26]ale trochę lepiej oddycha oby do rana ta noc będzie okropna

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry