reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Na pewno nie prawdą jest że jak nie ma objawów ciąży to jest coś nie tak a jak są to na pewno jest ok.
Ja ruchy już czuję regularnie a siare mam od 14tc czego nie miałam w ogóle w poprzednich ciążach. Każda ciąża potrafi być inna nawet u tej samej osoby.
Cera dalej tragiczna. Od nowego roku odstawiam słodycze może będzie lepiej :/
Gratuluję udanych wizyt! Fajnie czytać dobre wieści :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czułam się psychicznie lepiej jak czułam objawy ciąży czyli mdlosci. Moze mój durny rozumek tak to sobie przetwarzał[emoji5]

 
reklama
Kurcze tyle piszecie o ruchach, a ja nic nie czuje, zaczyna mnie to stresować. :-(
U nas to chyba za wcześnie:)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ja czułam się psychicznie lepiej jak czułam objawy ciąży czyli mdlosci. Moze mój durny rozumek tak to sobie przetwarzał[emoji5]

No to już też inna sprawa. Ja w pierwszej ciąży w ogóle nic nie czułam, kilka epizodów z zwrotami głowy w komunikacji miejskiej, brzuch miałam tak mały że lekarz sam przez chwilę się martwił czy małowodzia nie mam. Pracowałam do połowy i nikt się nawet nie domyślił. Martwiłam się ale wszystko było w jak najlepszym porządku.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie teraz ruchy już regularne. Ale różnie bywało. W 1 ciąży czułam dopiero ok 20tc i byłam w sumie szczupła, napewno dużo szczuplejsza niż teraz. Tym razem szybko pierwsze ruchy były a regularne dopiero od tygodnia... Myślę że do 20tc nie ma się co stresować i spokojnie czekać. Dużo też zależy od aktywności dziecka...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny ja dawno nie pisałam. Jak to w święta nie było czasu teraz jest trochę luzniej jeszcze mąż wyjechał na kilka dni i siedzę sama. Także czytam Was na bieżąco. Co do objawów to od kilku dni zorientowałam się że nie mam zadnych praktycznie oprócz zadyszki po w chodzeniu na 2 piętro [emoji6] ciesze się że nic nie boli a z drugiej strony strach się rzeczywiście jakiś pojawia. Odnośnie ruchów to ja jestem dzis dokładnie 17+3 czyli 18 tydzień leci i nic nie czuję. Nie jestem otyla ale sadelko na brzuchu zawsze mialam a teraz jak przytyłam już praktycznie przed ciąża pare kg a w ciąży ok 3 to się wszędzie powiększyłam głównie brzuch uda i pośladki. Dziecko jest aktywne przynajmniej na usg 2 tyg temu było. A nic nie czuję i nie powiem żeby mi to w głowie nie siedziało. Wizytę mam po skonczonym 20tyg więc jeszcze poczekam. Może do tego czasu coś poczuje i nie zwariuje...

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
U nas z ruchami też cisza, a bąbelek jest bardzo aktywny bo słyszę przez detektor tętna jak bardzo się rusza :( Jestem szczupła, nie przytyłam póki co ani grama, ale brzuch mam ogromny. Na prenatalnych lekarz sprawdzał stan wód płodowych i wielowidzia nie mam. No nic... narazie mamy 17t1d. Jak będzie 21 a ja czuć nie będę to się zacznę martwić.

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Ja czułam się psychicznie lepiej jak czułam objawy ciąży czyli mdlosci. Moze mój durny rozumek tak to sobie przetwarzał[emoji5]


Ja obejrzałam zdjęcia ze świat i wątpliwości nie powinnam mieć co do ciąży. Brzuchol wielki, piersi ogromna i jakos tak całkiem zmieniona jestem. Na wadze nic się nie zmieniło. Czyli nadal waga startowa. Jak robię sobie sama zdjęcia to tego nie widzę;)


oar8pg4njiayxtbm.png
 
Do góry