reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cześć, nadrobiłam wszystko po przerwie świątecznej! Teraz już będę na bieżąco.

Cieszę się, że u Was takie dobre wieści i tyle już zna płeć [emoji7] my czekamy do 10.01, może będzie widać.

Święta minęły spokojnie, dzidziuś dostał swoje prezenty! Mamy bodziaki, czapeczki, skarpetki i pieluszki. I paczkę pierwszych ubranek po siostrzeńcu [emoji4]

Trzymajcie się ciepło i zdrowo [emoji5]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
No to już też inna sprawa. Ja w pierwszej ciąży w ogóle nic nie czułam, kilka epizodów z zwrotami głowy w komunikacji miejskiej, brzuch miałam tak mały że lekarz sam przez chwilę się martwił czy małowodzia nie mam. Pracowałam do połowy i nikt się nawet nie domyślił. Martwiłam się ale wszystko było w jak najlepszym porządku.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w pierwszej poronionej ciąży od 6 tc mialam mdlosci jak cholera. Kolo 9 tc w ciągu jednego dnia wszystko odeszło mdlosci ból piersi. Tydzien później dowiedzialam się ze serduszko przestało bić.
U nas z ruchami też cisza, a bąbelek jest bardzo aktywny bo słyszę przez detektor tętna jak bardzo się rusza :( Jestem szczupła, nie przytyłam póki co ani grama, ale brzuch mam ogromny. Na prenatalnych lekarz sprawdzał stan wód płodowych i wielowidzia nie mam. No nic... narazie mamy 17t1d. Jak będzie 21 a ja czuć nie będę to się zacznę martwić.

w57vyx8dubspq12k.png
Moja mama mówiła mi ze w ciazy z moja siostra a to była pierwsza ciąża takie konkretne ruchy poczuła dopiero w 24 tc. Lekarz ja uspokajal ze ma poprostu leniuszka w brzuszku[emoji16]
Hej dziewczynki :) zaraz doczytam co u was po świętach.

My jesteśmy po wizycie i będę miała drugą córeczkę [emoji4]

f2w3skjoapwrgv7j.png
Gratuluję córeczki[emoji20]

 
Kobietki mam dziś ciśnienie 89/45
Jestem zmęczona, senna i trochę mnie głowa boli. Nie za niskie mam ciśnienie? Nie wiecie czy to coś złego.? Do lekarza mam 5 stycznia dopiero. Zawsze mam niskie. Ale teraz aż za bardzo. Wyniki krwi mam w normie jak coś.
 
Kobietki mam dziś ciśnienie 89/45
Jestem zmęczona, senna i trochę mnie głowa boli. Nie za niskie mam ciśnienie? Nie wiecie czy to coś złego.? Do lekarza mam 5 stycznia dopiero. Zawsze mam niskie. Ale teraz aż za bardzo. Wyniki krwi mam w normie jak coś.
Pij dużo wody. Ja jestem z natury niskocisnieniowcem. Moja rodzinna zawsze mi przypomina , żebym dużo piła.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Hej Dziewczynki :-) Wracam po świątecznej przerwie do Was :-) Muszę koniecznie nadrobić zaległości :-)Trochę mi cieżko,bo jeszcze pracuje,ale już nie długo,od 3 idę na L4.Wracam od doktorka :-) Dzidzia rośnie ma już 8,4 cm i serduszko pięknie bije :-) Oby tak dalej :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój lekarz nie mierzył córeczki - powiedział , że już się nie mierzy(18tc) [emoji44][emoji4] co lekarz to opinia. Powiedział tylko, że ma 190g - chyba dość dużo :)

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Emka ma ostatnio gina zmierzyla dziecko to był 16 tydzień i powiedziała że ostatni raz bo potem będzie za duże żeby zmierzyć w całości. Więc chyba prawda [emoji4]
Gratki córeczki [emoji7]


7v8rikgn6c3m2w2o.png
 
Do góry