reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hello, mi 3kg przez ostatni miesiąc.


Ogolnie masakra, dopadło mnie przeziębienie, temp 37,5 mam nadzieję że nie wzrośnie. Ból mięśni i ogolnie ledwo zipie. Ratuje się woda morską ale dużo nie pomaga, herbata z miodem i cytryna, mleko z miodem też już zaliczyłam.
Jak sobie ulżyć?

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Znalazłam ciekawy rysunek w internecie - na jakiej wysokości jest macica -gdzie można się doszukiwać ruchów. Może będzie łatwiej odróżnić czy to to :)
1482948103-aaaaaa.jpeg


f2w3skjoapwrgv7j.png
u mnie sie nie sprawdza. Rankami mam bardzo płaski brzuch i wystaje właśnie moja malutka piłeczka. Raz z jednej raz z drugiej strony, a po kilku godzinach dzidzia jest w zupełnie innym miejscu ( słyszę przez detektor) ;)

20161221_063944.jpg


w57vyx8dubspq12k.png
 

Załączniki

  • 20161221_063944.jpg
    20161221_063944.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 334
Hello, mi 3kg przez ostatni miesiąc.


Ogolnie masakra, dopadło mnie przeziębienie, temp 37,5 mam nadzieję że nie wzrośnie. Ból mięśni i ogolnie ledwo zipie. Ratuje się woda morską ale dużo nie pomaga, herbata z miodem i cytryna, mleko z miodem też już zaliczyłam.
Jak sobie ulżyć?

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez wlasnie przeziebiona..ledwo zyje [emoji53][emoji58]

 
Wiem, że już kiedyś pisałyśmy o tym, ale przed chwila zrobiłam sobie wróżbę z obrączką...wyszło, ze teraz synuś, pozniej coreczka i koniec, za trzecim razem obraczka nawet nie drgnęła ;-)

 
A ja ruchów jeszcze nie czuję, zaczął sie 15 tydzień, wiec jeszcze mam czas, ale juz tak bardzo chcialabym poczuć to dzieciątko.

 
reklama
Do góry