reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Jaaaa dopiero dopatrzyłam gratuluję ja już się oswoiłam ze pewnie będzie 3 syn ej [emoji3] grunt że to takie malutkie i kochane już widziałam siebie jak jeżdżę rowerami z synami [emoji23] dobry widok

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie z lekarzem z 10 min klocilam ze mnie nabiera [emoji23]

 
Dzień dobry :)
Ja się ostatnio cieszyłam,że cera lepsza a tu klops,bo znowu coś wyskakuje :/
Dzisiaj się chyba wybiorę do H&M,bo dostałam w prezencie jeansy ciążowe,ale brat i bratowa mnie trochę przecenili,bo dali mi rozmiar 34! :O
Idź idź są promki :) moje do mnie jadą:)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Madzien dziękuję!
To moja druga ciąża, ja jestem wysoka i wygladam zupelnie normalnie, ni z nadwagą ni z niedowaga. To mój 16 tc. Łożysko mam na przedniej ścianie może to też dlatego. Ale prawda taka że swiruje przez ten antybiotyk czy bałaganu u Ktosia nie zrobi.
 
Madzien dziękuję!
To moja druga ciąża, ja jestem wysoka i wygladam zupelnie normalnie, ni z nadwagą ni z niedowaga. To mój 16 tc. Łożysko mam na przedniej ścianie może to też dlatego. Ale prawda taka że swiruje przez ten antybiotyk czy bałaganu u Ktosia nie zrobi.
Napewno jeżeli byłaś chora i potrzebowałas antybiotyku . To wręcz pomogłas dzidziusiowi .zdrowa mama to zdrowe dziecko [emoji8][emoji8][emoji8] naprawdę jest dobrze [emoji8]
 
reklama
Na pewno nie prawdą jest że jak nie ma objawów ciąży to jest coś nie tak a jak są to na pewno jest ok.
Ja ruchy już czuję regularnie a siare mam od 14tc czego nie miałam w ogóle w poprzednich ciążach. Każda ciąża potrafi być inna nawet u tej samej osoby.
Cera dalej tragiczna. Od nowego roku odstawiam słodycze może będzie lepiej :/
Gratuluję udanych wizyt! Fajnie czytać dobre wieści :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry