reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Witam kochane.
Mój brzdąc od wczoraj daje o sobie mocno znać. Czuję wyraźne kopniaki
Leżę z ręką na brzuchu i czekam na kolejne ruchy. Cudowne są [emoji7]

Widzialyscie już mamy wrześniowe? Jakie z nas już stare ciężarówki [emoji23]


7v8rikgn6c3m2w2o.png
Widziałam wczoraj chyba [emoji23] i przeczytałam kawałek. Trochę śmiać mi się chciało tam laski 4-5 tydzień mają takie objawy ciąży że masakra [emoji23] już brzuchy większe. Mdłości, zachcianki. Jakby to lekarzowi powiedziały to by ich do psychiatry wysłał [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Widziałam wczoraj chyba [emoji23] i przeczytałam kawałek. Trochę śmiać mi się chciało tam laski 4-5 tydzień mają takie objawy ciąży że masakra [emoji23] już brzuchy większe. Mdłości, zachcianki. Jakby to lekarzowi powiedziały to by ich do psychiatry wysłał [emoji23][emoji23][emoji23]
Czy my też tak miałyśmy [emoji33] zaraz aż poczytam ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Czytałam wrześniowe mamuśki :) wydaje mi się że my chyba tak nie szalałyśmy :) ja jeszcze w łóżeczku leżę, a później jakieś śniadanko i jedziemy z mężem oglądać samochód :) rano się obudziłam to miałam wilgotną koszulkę na piersi, więc siara leci... A jak u was? Coś oprócz kopniakow macie jeszcze? :)

Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytałam wrześniowe mamuśki :) wydaje mi się że my chyba tak nie szalałyśmy :) ja jeszcze w łóżeczku leżę, a później jakieś śniadanko i jedziemy z mężem oglądać samochód :) rano się obudziłam to miałam wilgotną koszulkę na piersi, więc siara leci... A jak u was? Coś oprócz kopniakow macie jeszcze? :)

Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam zero objawów. Tylko podbrzusze mnie ciągnie od czasu do czasu i siusiu robie co chwilkę. Bólu piersi zero . Wymioty ustały. Czasami mnie za muli ale to na minutkę. Teraz cieszę się smyraniem synka [emoji16][emoji7][emoji4]
 
Ja mam zero objawów. Tylko podbrzusze mnie ciągnie od czasu do czasu i siusiu robie co chwilkę. Bólu piersi zero . Wymioty ustały. Czasami mnie za muli ale to na minutkę. Teraz cieszę się smyraniem synka [emoji16][emoji7][emoji4]
Mnie też czasem coś wypchnie na dole :) ale nadal nie wiem kto :(

Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytałam wrześniowe mamuśki :) wydaje mi się że my chyba tak nie szalałyśmy :) ja jeszcze w łóżeczku leżę, a później jakieś śniadanko i jedziemy z mężem oglądać samochód :) rano się obudziłam to miałam wilgotną koszulkę na piersi, więc siara leci... A jak u was? Coś oprócz kopniakow macie jeszcze? :)

Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
Nic nie mam [emoji35] [emoji20]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry