reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny jaka ja jestem niezdarna w tej ciazy. Dzis poparzylam sie pistoletem na goracy klej... zamiast na ozdobe, wycisnelam klej na palec [emoji22]
Wszystko mi leci, albo cos sobie upuszcze... jak niepelnosprawna jakas.



 
To się wam pożale trochę bo szlak mnie trafia... Byłam dziś u endokrynologa w szpitalu. I po pierwsze nic nie wiem... Po drugie pani doktor chciała mi zrobić RTG płuc... Po 3 nie dostałam żadnych leków, bo są niebezpieczne dla dzieci tak jakby wysokie ciśnienie było dla nich bezpieczne. Zrobiła mi EKG i wyszła jakaś arytmia ale zlała temat i powiedziała że ok. No i po raz 5 w ciągu tygodnia chciała mi robić badania krwi... Już mnie tak drażni norweska służba zdrowia że chyba zostanę w PL na dłużej niż 2tyg.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeżeli masz możliwość, to moze rzeczywiście zostań trochę dłużej. Odpoczniesz, bedziesz tutaj pod kontrolą lekarza i jak Ci się poprawi to wrócisz do Norwegii :)
 
To się wam pożale trochę bo szlak mnie trafia... Byłam dziś u endokrynologa w szpitalu. I po pierwsze nic nie wiem... Po drugie pani doktor chciała mi zrobić RTG płuc... Po 3 nie dostałam żadnych leków, bo są niebezpieczne dla dzieci tak jakby wysokie ciśnienie było dla nich bezpieczne. Zrobiła mi EKG i wyszła jakaś arytmia ale zlała temat i powiedziała że ok. No i po raz 5 w ciągu tygodnia chciała mi robić badania krwi... Już mnie tak drażni norweska służba zdrowia że chyba zostanę w PL na dłużej niż 2tyg.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli to tylko mozliwe zostan w PL dluzej i porob badania. Ja na nadcisnienie dostaje leki, bo trzeba bardzo uwazac.





 
Dziewczyny jaka ja jestem niezdarna w tej ciazy. Dzis poparzylam sie pistoletem na goracy klej... zamiast na ozdobe, wycisnelam klej na palec [emoji22]
Wszystko mi leci, albo cos sobie upuszcze... jak niepelnosprawna jakas.


O widzisz, Ty jesteś niezdarna, a mi rozum odejmuje :D dopadł mnie efekt Haribo - wczoraj zapomniałam PIN do telefonu, zablokowałam go i musiałam poprosić obca osobę w autobusie o możliwość skorzystania z telefonu :p
 
niezdara jest ze mnie ,wkładałam zakupy do lodówki i własnie wylałam pól butelki z koncentratem buraczanym , całą lodówkę mam do mycia , a dopiero wczoraj ją myłam :wściekła/y:
 
Kempu o tak haribo tez mnie dopada, ale niezdarnosc chyba gorsza dla mnie.



Ja zachaczam o wszystko brzuchem... będę świetna matką [emoji23][emoji23][emoji23]
Niezdarna też jestem, co chwila coś wylewam, tłuke i zrzucam ... A no i co chwila się potykam ...

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dziewczyny jaka ja jestem niezdarna w tej ciazy. Dzis poparzylam sie pistoletem na goracy klej... zamiast na ozdobe, wycisnelam klej na palec [emoji22]
Wszystko mi leci, albo cos sobie upuszcze... jak niepelnosprawna jakas.



Oj ja też... zapominam, upuszczam... po 2 razy wracam się na parking bo czegoś zapomniałam z samochodu...coś potrącenia, coś mi wypadnie... właśnie poszłam do sklepu min po żwir dla kota. Co kupiłam? Wszystko prócz żwiru... ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry