reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hejka! Kupiliśmy ciśnieniomierz, mierzylam wczoraj i dzisiaj i moja górna wartość to 111-115 tak więc te bóle raczej czym innym zpowodowane, chociaż ostatnio znowu nie boli. Muszę morfologie zrobić....

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beatko ja tez do niej napisalam ale sie nie odezwała..Widocznie ma ku temu powody.
Z tego co pamietam to ona ma jakiś remony duzy... Moze po prostu nie ma czasu i możliwości sie odezwac...

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Znam wiele przypadków , gdzie płeć było widać dopiero po 30tc , gdy dziecko się odkreciło a my w drugim trymestrze jestesmy takie sfiksowane na tym punkcie. Mi też się śni dziecko często jest chłopcem a czasem dziewczynką [emoji4]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Mi lekarz powiedział z tą płcią żeby brac to jeszcze z przymrużeniem oka niby chciałam dziewczynkę ale myśląc o dodatkach w pokoju jakoś kolorystycznie ukladalam sobie w głowie pod chłopca. Jakoś jeszcze nie dociera do mnie że będzie dziewczynka, może po połuwkowych uwierzę :D

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jakie drogie ;) na fb jest grupa gdzie można kupić używane ale ceny też kosmiczne - też o la millou marzę o
[emoji7]

p19u9jcg81ehxczt.png
Nie zawsze musi być to orginalne la millou. Jest mnóstwo podobnych rzeczy w niższych cenach. Zawsze można też kupić materiał i uszyć samemu lub poprosić babcie czy cioci która choć trochę umie szyć. Uszycie takiego kocyka z podusia to góra pół godziny roboty.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Z tymi rzeczami używanymi - ja nie jestem przekonana. Moja córka dużo ulewała pościel i mata eukacyjna była w wymiotach co najmniej kilka razy . Raz jej wyleciała kupka bokiem pieluszki na matę a potem jakiś dzieciaczek wkłada taką matę do buźki. Wiadomo zawsze wszystko wyprane, ale i tak mnie to nie przekonuje .
Wózek , łóżeczko i inne rzeczy mogę kupić używane , ale pościel i materac wole kupić nowe.

Widziałam na allegro , że ludzie sprzedają nawet używane nocniki[emoji44] [emoji23]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Hej niedzielnie. A ja już upieklam makowce, a spagetti się robi :-D
Co do zakupów, nie kupuje nic. Czekam. Trochę rzeczy w domu mam. A resztę kupię dopiero jak Ktoś przyjdzie na świat, z tym że ja mocno skrzywiona jestem.
Dziewczyny która wizytuje w tygodniu bo mam ooooooooogromna prośbę!
 
Z tymi rzeczami używanymi - ja nie jestem przekonana. Moja córka dużo ulewała pościel i mata eukacyjna była w wymiotach co najmniej kilka razy . Raz jej wyleciała kupka bokiem pieluszki na matę a potem jakiś dzieciaczek wkłada taką matę do buźki. Wiadomo zawsze wszystko wyprane, ale i tak mnie to nie przekonuje .
Wózek , łóżeczko i inne rzeczy mogę kupić używane , ale pościel i materac wole kupić nowe.

Widziałam na allegro , że ludzie sprzedają nawet używane nocniki[emoji44] [emoji23]

f2w3skjoapwrgv7j.png
No to ja jestem tego samego zdania... Wózek lozeczko ubranka ok ale materaca nigdy uzywanego nie kupie... Popatrz na olx mozna uzywane majtki nawet kupic wiec nic mnie nie zdziwi juz [emoji23][emoji23]

oar8s65gmlqg37sx.png
 
reklama
Do góry