reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja marzę o la millou- też może mało praktyczne ale jakie piękne! ;)
A jakie drogie ;) na fb jest grupa gdzie można kupić używane ale ceny też kosmiczne - też o la millou marzę o
[emoji7]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Jeszcze co do dotykania brzucha... Maz, mama, siostra, przyjaciółka czy bliskie znajome ok. Ale jak mi z łapami przyleci ktoś kogo widzę 3 razy na oczy to chyba odstrzele [emoji12]wczoraj byliśmy w kinie i dobra koleżanka pierwsze co to dotknęła brzucha. Trochę krepujace ale ok. Natomiast w pt w pracy do znajomej która jest w ciąży i w kwietniu rodzi kolega nasz wcale nie taki zaprzyjaźniony siedział i macal po brzuchu...
A co do głaskania. Zdarza mi się siedzieć i go miziac to taki odruch ;) nic na niego nie poradzę;) tak samo jak idę i jest tłum ludzi pierwsze co łapie się za brzuch. :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Hej niedzielnie [emoji1] jak to jest ze mojego dziecka w tygodniu dobudzić nie mogę do przedszkola a dzisiaj o 6 była na nogach? Choć tyle że włączyła sobie bajki i oglądała [emoji4]

Zabieram się za obiad. Dziś moja kolej gotowania dla całej rodzinki [emoji19] w menu rosół z kury, a na drugie ziemniaczki, mizeria i
de volaie (chyba nie tak się pisze [emoji14])

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej niedzielnie [emoji1] jak to jest ze mojego dziecka w tygodniu dobudzić nie mogę do przedszkola a dzisiaj o 6 była na nogach? Choć tyle że włączyła sobie bajki i oglądała [emoji4]

Zabieram się za obiad. Dziś moja kolej gotowania dla całej rodzinki [emoji19] w menu rosół z kury, a na drugie ziemniaczki, mizeria i
de volaie (chyba nie tak się pisze [emoji14])

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Złośliwość to jest ;)
Mnie dziś naszlo na spaghetti carbonara albo na canneloni [emoji7]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Hej witam się z rana :( miałam ciężką noc serce nierówno mi biło i to tak dziwnie jakby w brzuchu nie miałam potasu tylko magnez, coś dziwnego mi się robi jak przysne na lewej stronie

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny :)

Zając jak się wczorajszy seans udał?

Ja dla synka w pierwszej ciazy kupiłam kocyk i plaska podusie z poofi i choć dość drogi cenowo, to jest boski. Do dzisiaj wygląda jak nowy, pomimo częstego prania. Z synkiem to w ogole mialam hopla na punckie szarości mięty i sówek, hihi. Ciekawe jak będzie teraz :)

Emkaa mi podobnie jak Tobie, raczej nikt oprócz Męża nie dotyka brzuszka i raczej tak sobie myślę, ze nie będzie to drazniace dla mnie nawet, gdy inne osoby będą to robić. Te osoby pewnie mają dobre zamiary dotykając brzuch, takie moje zdanie :) A jeśli chodzi o ciągłe glaskanie brzucha, to nawet położna na szkole rodzenia w pierwszej ciąży mówiła, abyśmy tego nie robiły, bo takie ciągle mizianie powoduje napinanie i skurcze macicy.

My popołudniu jedziemy na zakupy. Chce sobie kupić sukienkę na święta, nowy stanik, bo obecny już nieco przymaly jest. W CH będzie też Mikołaj, więc pewnie pokażemy synkowi, ucieszy się :)
 

Załączniki

  • owl_packing-mid.jpg
    owl_packing-mid.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 72
  • dsc_1232-mid.jpg
    dsc_1232-mid.jpg
    55,2 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Hej dziewczyny czytam o tej płci aż śniło mi się że byłam z B u gina i spytał się co tam jest w środku a lekarz z uśmiechem na twarzy "No chłopak Wam rośnie"
Nie wiem czy to przez to że każdy mi tak mówi czy proroczy [emoji13] Spokojnej niedzieli [emoji560]

34bwdqk340aowz3m.png
 
Do góry