reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mi nie przeszkadza jak ktoś dotykał brzucha , teraz mam taki mały , że nikt tego nie robi . Mój kolega przykładał kiedyś nawet ucho do brzucha. Mówił , że Nic nie słychać[emoji1]

Mnie bardzo drażni jak kobieta w ciąży siedzi i cały czas głaszcze swój brzuch. Oczywiście jak robi to sobie w domu to wszystko super , ale moja szwagierka potrafiła tak głaskać swoj nagi brzuch przez kilka godzin- u teściów, u nas w odwiedzinach, w sklepie , na ulicy. Wrrr [emoji37] .

f2w3skjoapwrgv7j.png
ja tak robie [emoji23][emoji23][emoji23] tak go kocham, że muszę go miziać... Nie potrafię siedzieć i nie mieć łapki na brzuszku;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Beata dzięki, mi też mega to smakuje a nie mogę za bardzo śmietany jeść przez moje jelito i rzadko sobie pozwalam aa i czosnku też mimo że uwielbiam... :( A wczoraj z kolei robiłam rybkę w piekarniku (też śmietana heh) wrzucę zaraz przepis na wątek bo wyszła też przepyszna.

Co do brzucha to dzis przyjaciółka pierwszy raz dotknęła jako osoba "z zewnatrz" ;) Ale mi to spycjalnie nie przeszkadza. Niech sie zarażają :)

Miałam dziś roczną corcie znajomej cały dzień. Oj będę miała problem z Nikolą jak sie mały urodzi. I mnie zazdrosna nie była Ale zabawkami prawie wogole się nie chciała dzielić. Jak tylko Kajka coś wzięła to Nikola w płacz bo ona to chce. Miała przeblyski, że bawiły się razem ale bardzo chwilowe. Ciekawe jak będzie do brata...

 
Hej,
Gratuluje wszystkich udanych wizyt I zazdroszcze poznania płci maluchów, ja kolejne usg dopiero 23 stycznia :/ chyba że da mi ginka skierowanie na jakies jeszcze pomiedzy, jak będę u niej po swietach.

Wczoraj tak mnie głowa bolała ze przespałam/przelezalam prawie cały dzień, dziś lepiej ale też koło 14 mialam zjazd i musiałam się położyć.

Ja widzę że wy tu wszystkie porządnisie, tylko ja jedna bałaganiara? U nas to mąż więcej sprząta i mnie goni do sprzątania [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Spokojnie, nauczy się dzielenia , ale to musi działać w dwie strony. Ja nie cierpiałam jak moja mama ciągle mówiła : ustąp jej - ona jest młodsza i ja nie lubiłam mojej siostry , bo czułam się pokrzywdzona przez to, że byłam starsza i musiałam jej wszystko oddawać. Dlatego Amelie nauczyłam dzielić się z innymi , ale w granicach rozsądku - najpierw jej kolej potem np Dawida i to zawsze działa.

Ja natomiast uświadomiłam sobie jaki nasz dom jest niebezpieczny - głównie kable i małe zabawki, które Dawid dzisiaj chciał jeść [emoji23]. Niedługo będzie trzeba wszytko zorganizować od nowa.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Hej,
Gratuluje wszystkich udanych wizyt I zazdroszcze poznania płci maluchów, ja kolejne usg dopiero 23 stycznia :/ chyba że da mi ginka skierowanie na jakies jeszcze pomiedzy, jak będę u niej po swietach.

Wczoraj tak mnie głowa bolała ze przespałam/przelezalam prawie cały dzień, dziś lepiej ale też koło 14 mialam zjazd i musiałam się położyć.

Ja widzę że wy tu wszystkie porządnisie, tylko ja jedna bałaganiara? U nas to mąż więcej sprząta i mnie goni do sprzątania [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
U mnie też mąż sprząta [emoji38] ja tylko wstawiam pranie ( on rozwiesza) i prasuje(na krzesełku, przy ulubionym serialu) .
Z porządkami generalnymi jesteśmy w tyle. Okna nie umyte, firanki nie poprane. Szafę w sypialni ogarnełam, ale jeszcze cała kuchnia i łazienka. Przydałoby się posegrgować zamałe ubrania córki . Do czerwca może zdążymy [emoji38]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Wczoraj była u mnie przyjaciółka z 9cio miesięcznym synkiem - matko jaki moj syn wielki do niego ;) i ogólnie lekka panika mnie ogarnęła, już wygodna się zrobiłam z moim samodzielnym 3latkiem hehe


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Ja się zajechalam dzieci dały mi tak w palnik, biją się krzyczą, mały wlazi wszędzie gdzie niebezpiecznie matko aż się popłakałam teraz pobolewa mnie brzuch co posprzatam to bałagan czuję się jak kura domowa dobrze że chociaż mam Taekwondo syna to mam gdzie wyjść odpocząć a i tak zanim z nim tam dotre to jestem zmęczona, wczoraj nawet moja mama się przestraszyła i poleciała mi herbatę zrobić bo mało na krześle nie zasnelam :(

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jaki ja miałam dziś strasznie ciężki dzień [emoji45] od 6 na nogach i dopiero teraz moge odpocząć. Sobota jak zawsze młyn w pracy po pracy tez dziewczyny na pazurki
I jeszcze farbe sobie teraz sama robiłam ...zła jestem bo kupilam za ciemną i myślałam ze żle nie bedzie....a jednak średnio jest ..ech...za ciemne jak dlamnie.ale juz teraz musze liczyć na to ze sie wyplucze jeszcze [emoji53]

 
Do góry