reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

własnie redagowałam drzewo genealogiczne moje rodziny od strony mojego taty wygląda to dość marnie bo jako jedyny żyje .ale moja babcia od strony mamy to rekordzistka .:D Babcia miała 15 dzieci , jak by żyła dziś to by miała 21 wnuków i 17 prawnuków .Liczba prawnuków jeszcze urośnie , bo sporo kuzynów którzy dzieci jeszcze nie mają jest w wieku od 15 do 22 lat .
Woooow babcia dala rade ! [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zatrucie ciążowe zdarza się bardzo, bardzo rzadko i najczęściej na koniec Ciąży. Nie możliwe , żeby tyle z was miało zatrucia.

Ja miałam w pierwszej ciąży podejrzenie zatrucia ciażowego , ale w 35-36tc. Lekarz mnie nie straszył, że podejrzewa zatrucie tylko dał siekorwanie na pato i tam zrobili mi komplet badań za 3 dni wyszłam do domu, bo wszystko wyszło dobrze.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Nie straszył, powiedział, że ma nadzieje, że to nie to :)
ja obstawiam, że pobiore leki i będzie ok. Zresztą jakieś niecałę 2 tyg temu miałam badanie moczu i było ok a też już przeceiż rzygałam.
Zobaczymy :)
 
Trzymam za ciebie kciuki. Oby to jednak zatrucie nie było.

Oh mój Boże racuszki. Odkąd moja babcia podupadla na zdrowiu nie jadłam juz dobrych racuszków[emoji22]

Jak dla mnie robienie i dekorowanie pierników to coś magicznego. Szkoda tylko że tak szybko znikają


Ja dzisiaj znowu się zawiodłam bo nadal nie wiem czy będę miała dziewczynkę czy chłopca. Na połówkowe umowilam się na 12 stycznia. Musze uzbroić się w cierpliwość.


Przykro, że Ci się nie udało ja w tym samym terminie mam wizytę to zn w 16 tyg :/ ciekawe a może to oznaka, że dziewczyna :)

Hej.Przepraszam,że wcześniej się nie odezwałam- zakręcony dzień :)
Po pierwsze baardzo baaardzo Wam dziękuję za wszystkie trzymane kciuki- działają cuda :)
Jestem po prenatalnych no i tak, wszystko w jak najlepszym porządku, maluszek cały i zdrowy, mamy całe 7 cm od pupci po główkę, dostałam płytę jak bambino się rusza itp i cała masę zdjęć. A i co najwazniejsze - znamy już płeć- na 100% urodzę trzeciego boysa :)
Jestem mega szczęśliwa,że synek jest zdrowy :)

Jeszcze raz dziękuję za kciuki i dobre słowa :) A teraz ja trzymam dalej & za kolejne mamuśki i obyście jak najszybciej wiedziały co tam nosicie pod serduchem :)
Gratuluję :D będzie rodzinkapl :D

Gratuluję i zazdroszczę ze juz wiesz ze będziesz miała synka[emoji8]

Do mnie w nocy kolerzanka zaplakana zadzwonila ze zaczęła plamic. Pierwsza ciążę przechodziła bajecznie a teraz ledwo co test zrobiła i zaczęła plamic. jej męża nie było. Alana samego nie chciała zostawić wiec pojechałam do niej o 2 w nocy żeby małego posiłkować a ona pojechała na izbę. Wróciła dopiero nad ranem. Poronila w 6 tc. Od razu wróciły moje wspomnienia z poronienia. Masakra jakaś. Właśnie wróciłam do domu bo dopiero się kolerzanka uspokoiła na tyle bym mogła zostawić ja sama.

Dlatego tym bardziej trzeba doceniać, że maluszki są zdrowe

A u mnie to tak wczoraj mi9ałam wzytę u gin mam już termin na 25 czerwca, można wpisać :D no i jest to w moje urodziny, wysłasła mnie na usg na piętro myślalam jak głupia, że poznam płeć szukali i szukali i nic nie powiedzieli, z maluszkiem wszystko ok :) ja mimo, że jakoś mam wg mnie wielki brzuch jak na 13 tydz to nie przytyłam nic od ostatniej wizyty co mnie bardzo cieszy i kupiłam dzisiaj oooo takie cudo, pytanie co z tym zrobie jak będzie chłopak :D
 

Załączniki

  • 15622061_1880228138859425_2097270693719824176_n.jpg
    15622061_1880228138859425_2097270693719824176_n.jpg
    81,1 KB · Wyświetleń: 106
Cześć, udało mi się wszystko doczytać!
Sprzątanie, prezenty, pierniki... Nie ma czasu [emoji2]

Fajnie, że piszecie o tej cytomegalii, nie wiedziałam, że to jest takie ważne. Też zrobię badania, u mnie to 52zł za oba ig.

W ogóle prowadzę ciążę prywatnie i od początku wydałam 860zł, na wizyty, badania i witaminy.
Na usg genetycznym wszystko wyszło ok, ale powiedzał, że mam zrobić pappa dla pewności. Kosztowało tylko 73zł więc zrobiliśmy.

Gratuluję udanych wizyt i poznanych płci!!! Ja czakam do 10.01, może uda się coś zobaczyć [emoji5]


0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Witam dziewuszki [emoji4]
Gratuluję wszystkich udanych wizyt [emoji8] a tym co poznały płeć jeszcze bardziej [emoji38]szczerze zazdroszczę... Ja idę w sobotę i mam nadzieję że się w końcu dowiem bo już mnie ta niepewność zaczyna wkurzac [emoji34]
Współczuję Wam takiego wysokiego ciśnienia [emoji20] mam nadzieję że wszystko się unormuje
Jestem po wczorajszej oficjalnej kolacji i powiem Wam ze nawet dobrze się czułam- znalazłam w szafie zapomnianą małą czarną ale taką luzniejszą , do tego pożyczyłam od sąsiadki marynareczkę, wysokie kozaki i gitas [emoji6] normalnie wieloryb w wersji wieczorowej [emoji23]
A właśnie podejrzewam się o wielowodzie czy któraś zna temat, czym to grozi?

16udskjopmtfyunf.png
 
Dziewczyny jeden dzień mnie nie było ale nie dam rady nadrobić wszystkiego, czytałam o tym problemie ze zwolnieniami lekarskimi i uważam zreszta jak większość ze u ciebie jak najbardziej są podstawy nie wyobrażam sobie latać po drabinie o 10 h pracy nie wspomnę bo to nie zgodne z prawem, ja bym tak jak dziewczyny sugerują po prostu podkolorowana sytuacje o zawrotach głowy.
U mnie wczoraj była wigilia firmowa było bardzo miło, w pracy się śmiali ze mogą mnie bezkarnie nazywać grubasem :)
Od wczoraj mamy tez dziewczyny u siebie siedzieliśmy wczoraj z mężem do 10 nad matematyka klasa 6 :) zadania proste ale to tłumaczenie :) mąż nie umie przeboleć ze musi tak wcześnie wstawać żeby zawozić dzieci do szkoły :) w poniedziałek wizyta bardzo się cieszę ale zarazem niepokoje . Jutro muszę iść zbadać mocz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry