reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja poronilam 3 razy. Ostatniej ciąży serdyszko przestało bić w 8 tyg. I nawet jak jakis czas temu lekarzowi opowiadalam o tym to łezka w oku sie kręciła..a minęło juz 3 lata. Wiec ciężko jest sobie poradzic z talimi przeżyciami.

 
reklama
Ostatnio byłam na stronie i niestety w moim rozmiarze nie było prawie nic :/ niestety przy rozmiarze powyzej 42 są schody :/ ja mam najbliżej do H&M to jest ok 80km, a przez te moje plamienia itd. nie planuje dalszej trasy jeszcze. Coś jednak muszę kupic bo brzuszek powoli rośnie - póki co noszę spodnie z czasów nim schudłam, to na brzuchu dopasowane, ale reszta wisi bo jednak nie przytyłam jeszcze, nawet schudłam 5kg


7u223e3kwboc3bjp.png
No właśnie, kupić trzeba zaraz jak zacznie się promocja bo inaczej wszystko wykupione :-/

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna współczuję Twojej koleżance. :(
Ja sobie ostatnio zamówiłam legginsy ciążowe na allegro i niechcący wysłali mi drugie :D
 
Ja poronilam 3 razy. Ostatniej ciąży serdyszko przestało bić w 8 tyg. I nawet jak jakis czas temu lekarzowi opowiadalam o tym to łezka w oku sie kręciła..a minęło juz 3 lata. Wiec ciężko jest sobie poradzic z talimi przeżyciami.

Właśnie jeszcze nie mam ciśnieniomierza, normalnie nie mogę się ruszyć.
Strasznie Ci wspolczuje straty, 8tc to już sporo [emoji20]
Vanilia trzymam kciuki!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie jeszcze nie mam ciśnieniomierza, normalnie nie mogę się ruszyć.
Strasznie Ci wspolczuje straty, 8tc to już sporo [emoji20]
Vanilia trzymam kciuki!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Biedna ty... Współczuję. Też tak czasem miewam. Jeszcze jak można w łóżku poleżeć to ok gorzej jak do pracy trzeba iść. Ja jak już nie daje rady z bólem biorę jakieś leki na ból.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biedna ty... Współczuję. Też tak czasem miewam. Jeszcze jak można w łóżku poleżeć to ok gorzej jak do pracy trzeba iść. Ja jak już nie daje rady z bólem biorę jakieś leki na ból.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
No już wzięłam apap bo mam dzisiaj sporo roboty, dzieci mają jasełka, muszę wstać ale miałam nadzieję że samo choć trochę przejdzie [emoji20]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szkoda mi każdej poronionej ciąży, ale najbardziej jak czytam , że dziecku serce przestało bić w 20tc albo ostatnio dziecku jeden dziewczyny w 36 TC. Nie mogę sobie nawet wyobrazić ogromu takiej tragedii. Kiedy łózeczko złożone czeka, ubranka poprawne i poprasowane..
[emoji53]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Szkoda mi każdej poronionej ciąży, ale najbardziej jak czytam , że dziecku serce przestało bić w 20tc albo ostatnio dziecku jeden dziewczyny w 36 TC. Nie mogę sobie nawet wyobrazić ogromu takiej tragedii. Kiedy łózeczko złożone czeka, ubranka poprawne i poprasowane..
[emoji53]

f2w3skjoapwrgv7j.png
No albo śmierć łóżeczkowa, masakra jakaś :(

Mąż miał po kardiologu jechać odebrać stroje dla dzieci na jasełka. Zamiast tego pojechał do szpitala na dokładniejsze badania. Zawału zaraz dostanę.
 
reklama
Ja właśnie jestem po kolejnym badaniu moczu i mam wyniki krwi. Tsh mam równe 0 za to ft3 szaleje... Na 13 mam konsultacje w szpitalu... Oj dzieje się...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry