reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Będzie dobrze- głowy do góry .

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
ja nie czuję ruchów a jestem w 15 tyg .ale się tym nie martwię bo lekarka powiedziała że mam czas .
W 1 ciąży poczułam w 17 tyg. Teraz jestem w 14 tyg . I zdarza mi się ze coś poczuje . Ale wiadomo to takie smyranie narazie. Sądzę że 2 tyg i juz będę czuć [emoji173]

34bwyx8dkk6avua5.png
 
Dziewczyny mam pytanie do tych które czuły/czują ruchy dziecka. Czy czujecie te ruchy codziennie. Moje maluchy czasem szaleją że usiedzieć nie idzie. A czasem po 3 dni cisza. Ostatnio chyba się ukryły między nerkami bo wogóle nie wyczuwam ruchów. Są jeszcze przecież dość malutkie więc chyba to normalne że te ruchy nie są regularne.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszcze :) u mnie nic, totalna cisza [emoji22]



 
Ciesz się kochana [emoji4] u Ciebie w brzuszku jest 2 . Jeszcze tak dadzą czadu , że ho ho . [emoji23][emoji23] [emoji11]

34bwyx8dkk6avua5.png
Coś w tym jest. Bo jak nie czuję to nie czuję. A jak zaczną się wiercić to jakby owsiki miała [emoji3] póki co łaskocze ale jak te małe kopytka urosną to dopiero będzie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciesz się kochana [emoji4] u Ciebie w brzuszku jest 2 . Jeszcze tak dadzą czadu , że ho ho . [emoji23][emoji23] [emoji11]

34bwyx8dkk6avua5.png
Pewnie masz racje, chociaz moj syn byl z tych leniwych laskawie dawal o sobie znac raz na 2-3 dni do samego porodu. Taki len maly :)

Ja caly czas leze, glowa tak mnie boli i nie wiem czy to zatpko czy cisnienie [emoji53]

Niestety ja znam bol poronienia :(






 
Znowu ja i znowu żeby pomarudzic.
Byłam dziś u poloznej po zaświadczenie i zmierzyła mi ciśnienie, okazało się, ze mam 145/100. do tego schudłam 3kg i rzygam cały czas. od razu bez kolejki do lekarza. dostałam dopegyt i przez tydzień mam mierzyć ciśnienie i zapisywać plus zrobic badanie moczu i na kontrole do Niego za tydzień :/ oby leki to unornowaly.
Lekarz powiedział, że ma nadzieję, że to nie zatrucie ciążowe.
Jakby cokolwiek się działo to mam jechać do szpitala.
 
Znowu ja i znowu żeby pomarudzic.
Byłam dziś u poloznej po zaświadczenie i zmierzyła mi ciśnienie, okazało się, ze mam 145/100. do tego schudłam 3kg i rzygam cały czas. od razu bez kolejki do lekarza. dostałam dopegyt i przez tydzień mam mierzyć ciśnienie i zapisywać plus zrobic badanie moczu i na kontrole do Niego za tydzień :/ oby leki to unornowaly.
Lekarz powiedział, że ma nadzieję, że to nie zatrucie ciążowe.
Jakby cokolwiek się działo to mam jechać do szpitala.
To witam w klubie. Ja na 13 mam konsultacje w szpitalu. Na razie bez leków jestem. A dodatkowo problem z tarczycą. Dobrze że leki dostalaś to powinno szybko zbić. Dziewczyny pisały że u nich po lekach ładnie się unormowało.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
własnie redagowałam drzewo genealogiczne mojej rodziny , od strony mojego taty wygląda to dość marnie bo jako jedyny żyje .ale moja babcia od strony mamy to rekordzistka .:D Babcia miała 15 dzieci , jak by żyła dziś to by miała 21 wnuków i 17 prawnuków .Liczba prawnuków jeszcze urośnie , bo sporo kuzynów którzy dzieci jeszcze nie mają jest w wieku od 15 do 22 lat .
 
Do góry