reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Caixa ja w poprzedniej ciazy nie kupowalam jakichs nowych specjalnie... Mam pare rzeczy luzniejszych wiec na zime bylo ok a rodzilam w maju... Dopiero na wiosne kupilam większe ciuchy. Teraz nic raczej nie lupie bo nie mam zamiaru dopuscic do takiego roztycia sie znowu [emoji23]


 
reklama
Moj lekarz zawsze w karcie zapisywal skonczone tygodnie czyli np jak teraz mam 5t3d to on zapisywal 5tc a nie 6... Pamietam ze dzieczyny tez tak mialy a teraz jestem w szoku... Cos sie chyba pozmienialo bo kalkulatory suwaczki i nawet lekarze(nie wiem czy zawsze) zapisuja rozpoczety tydzien... Okaze sie 3 listopada ;)


 
Dzieki Beata!Tez nie mam zamiaru zbyt duzo przytyc ale wiekszosc ubran mam dopasowanych i pewnie beda zbyt krotkie..Chyba bede kupowac sukcesywnie bo teraz jeszcze za wczesnie ;)
 
Gratuluje potwierdzonych fasolek [emoji4]
Ja nie mam zachcianek jeszcze, aleeee za to obrzydzenie do niektórych potraw.

Ja zamierzam w ciąży jak w poprzedniej - do polowy w normalnych a potem legginsy i koszulka- teraz są takie fajne z śmiesznymi animacjami lub napisem na brzuchu.

Co do wózków ja mam już upatrzony [emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy przed wizytą golicie części intymne? Sory, że tak bez pośrednio. Ja tylko przycinam, a nie wiem czy to jest nadal mile widziane u kobiet.

cb7wyx8d867elviu.png
 
reklama
Do góry