reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Mlodamama może się boi o maluszka i o ciebie dlatego obchodzi się z wami jak z jajkiem. Każdy facet inaczej pochodzi do ciąży. Warto rozmawiać ile wlezie. Tylko na spokojnie. Kłutnie nic nie pomogą.

Kempu witaj.

Ja jakoś ostatnio nie mam wogle sił na nic.

 
Mlodamama może się boi o maluszka i o ciebie dlatego obchodzi się z wami jak z jajkiem. Każdy facet inaczej pochodzi do ciąży. Warto rozmawiać ile wlezie. Tylko na spokojnie. Kłutnie nic nie pomogą.

Kempu witaj.

Ja jakoś ostatnio nie mam wogle sił na nic.

Justyna to nasza 3 ciaza utrzymana nie 1..

Zreszta co ma do dziecka to, ze woli miec piwo i Telefon w fotelu zamiast siasc obok mnie i choc raz za caly dzien mnie przytulic..

 
Justyna to nasza 3 ciaza utrzymana nie 1..

Zreszta co ma do dziecka to, ze woli miec piwo i Telefon w fotelu zamiast siasc obok mnie i choc raz za caly dzien mnie przytulic..

Wiem co czujesz bo ja tak ze swoim mialam od początku ciąży. Same starania... bajka. Tak się bawiliśmy fajnie przy robieniu dzidzi. A później jakby mu coś strzeliło do łba. I na dobra sprawę nie wiem co się stało.

nie dawaj mu spokoju tylko próbuj rozmawiać.

 
Dzień dobry [emoji5] gratuluję wszystkich udanych wczorajszych wizyt i trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze [emoji4] ja też mam problem ze spaniem jak tylko wstanę do ubikacji to potem z boku na bok na rana

w4sqskjoaxrrnwd5.png
Taaaaaa... i dwie godziny wtedy wyjęte...[emoji35]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Tak wgl dzien dobry dziewczynki..nie bylo mnie bo pozarlam sie z mezem i poszlam z placzem spac..najgorsze ze on nie rozumie, ze robi zle..ja od tych 12 tyg czuje sie jakbym byla trendowata..lezy obok i woli telefon niz porozmawiac ze mna..a o seksie to wgl nie wiem co to juz jest..nie poznaje Go bo jak sie staraslismy o dzidzie to w sumie kazda wolna chwile baraszkowalismy gdzies razem (wanna, prysznic, lozko, auto) jakos wszystko razem..nwm cos we mnie peka i nie mam juz sil, nie ciesze sie ta ciaza wgl i zaczynam zalowac ze sie na to zgodzilam bo zostalam sama ze soba i swoimi koszmarami..[emoji22]

Wiesz dla facetów to też nowa sytuacja... moim.zdaniem oni się teraz boją że coś nam zrobią [emoji12] ja na seks nie mam.w ogóle ochoty i mój mąż nie nalega. Z jednej strony to dobrze. Z drugiej czuje się tak jak Ty. Ale jak rozmawiałam z nim dlaczego nic to właśnie mówi że boi się że coś będzie nie tak ze coś się może stać...
Chyba trzeba będzie na siłę wziąć;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry