reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ta lekarka to nawet nie była lekarka dyzurujaca bo tamta akurat miała dwie operacje z rzedu więc czekala bym do rana. Dzwoniły do siebie i ta młoda z tamtą konsultowala co robi co wypisuje itp. A niby sor ginekologiczny. Najgorsze to badanie szyjki. Ale moja lekarka zawsze tak delikatnie to robi a ta mi chciała chyba po łokieć wsadzić... jak usłyszałam tętno to odetchnelam. Jadę zaraz po ten magnez mi zapisali Asmag forte 2x1. Najśmieszniejsze jest to za napisała że aktualnie bez objawów kiedy mówiłam że brzuch dalej mnie boli. Ogolnie czułam się jak jakaś naciągaczka zamiast iść na wizytę to ich drecze. Obudziłam się teraz i ciągle pobolewa a nie mam samochodu żeby do tej apteki jechać. Zjem coś i idę leżeć. Dobrze ze jestem na zwolnieniu. Nie wyobrażam sobie jak chodzicie do pracy ja teraz bym nie mogła. Sklep mam na parterze i mam problem zejść z 2 piętra... [emoji3] miłego dnia dziewczyny.

p19ucsqv6rf79f3c.png
Ja biore asmag forte 3x2.. taka dawka jak 2x1 to nie jest nawet dawka minimalna..

 
Tak wgl dzien dobry dziewczynki..nie bylo mnie bo pozarlam sie z mezem i poszlam z placzem spac..najgorsze ze on nie rozumie, ze robi zle..ja od tych 12 tyg czuje sie jakbym byla trendowata..lezy obok i woli telefon niz porozmawiac ze mna..a o seksie to wgl nie wiem co to juz jest..nie poznaje Go bo jak sie staraslismy o dzidzie to w sumie kazda wolna chwile baraszkowalismy gdzies razem (wanna, prysznic, lozko, auto) jakos wszystko razem..nwm cos we mnie peka i nie mam juz sil, nie ciesze sie ta ciaza wgl i zaczynam zalowac ze sie na to zgodzilam bo zostalam sama ze soba i swoimi koszmarami..[emoji22]

 
Od dawna przespalam noc [emoji50] tylko raz wstalam, ale od razu zasnelam.

Młodamama trzymsj sie kochana. Probowalas mu powiedziec, ze tu jestes, zyjesz i moze okazal by zainteresowanie?

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.



 
Od dawna przespalam noc [emoji50] tylko raz wstalam, ale od razu zasnelam.

Młodamama trzymsj sie kochana. Probowalas mu powiedziec, ze tu jestes, zyjesz i moze okazal by zainteresowanie?

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.



Tak wczoraj juz mi braklo sil i sie go zapytalam czy jest szczesliwy teraz w tym malzenswie czy nie..bo ja w tej chwili nie jestem szczesliwa i jak tak ma byc to lepiej sie rozstac..ze calymi dniami jestem z dziecmi a jedyna moja rozrywka to ksiazka jak zasna bo on siedzi w telefonie i pije piwo..najwiecej tematow przegadamy przez tel jak jest w pracy i dzwoni na 4 min po obiedzie..to stwierdzil, ze mi sie chyba wydaje ze on ma super latwe zycie a w pracy odpoczywa, ze tez ma swoje problemy a w domu tez chce odpoczac..wiec sie zawinelam i poszlam spac o 20 by nie kontynuowac tematu[emoji52]

 
Na pocieszenie ja mam tak co noc hihih już chyba przywyklam :/ zaczynam ostatnio spać w dzień a od wczoraj to myślę że może przez ten cukier to problemy ze snem

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja od poczatku ciąży moze z jedna noc cała przespałam [emoji53].u mnie cukier w normie jest. Dobrze ze mozesz odespac w dzien ja do pracy chodze i teraz przed swietami mam duzo pracy i ciężkie sa to dni jeszcze po nieprzespanych nocach. [emoji22]

 
reklama
Do góry