reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Justyna nie wnikam w kompetencje lekarza bo jej nie znam. Mówię o tym co napisałaś o szpitalu tyle w temacie.

Madzien mam dolne 8 zresztą górne też ale jest ok
 
Tak strasznie boje się zdjęcia rtg i znieczuleń w ciąży . [emoji29]

34bwyx8dkk6avua5.png
Zdjęcia ci nie zrobiła ale znieczulenie dobiera tak żeby było bezpieczne dla dziecka. Spokojnie. Nie martw się na zapas.

 
Zdjęcia ci nie zrobiła ale znieczulenie dobiera tak żeby było bezpieczne dla dziecka. Spokojnie. Nie martw się na zapas.

Zrobią zdjęcie. Teraz robią . Niby mała dawka nie szkodzi. Ja tam w to nie wierzę. Ale spróbuję to ominąć jak coś . Narazie poczekam czy on zacznie się przebijac czy narazie mnie straszy [emoji4] [emoji4][emoji4][emoji4]

34bwyx8dkk6avua5.png
 
Zrobią zdjęcie. Teraz robią . Niby mała dawka nie szkodzi. Ja tam w to nie wierzę. Ale spróbuję to ominąć jak coś . Narazie poczekam czy on zacznie się przebijac czy narazie mnie straszy [emoji4] [emoji4][emoji4][emoji4]

34bwyx8dkk6avua5.png
Jak byłam ostatnio u dentysty to mówił ze on pod żadnym pozorem zdjęcia nie zrobi ale może co lekarz to inne zdanie.

 
Coś mi się pomieszało w tej ciąży i cierpię na bezsenność :( dzis 4:30 wstałam do łazienkini za cholerę nie mogłam zasnąć :( z boku na bok się tylko przekładałam.


Tak w ramach zakupów przypomniała mi się historia naszych znajomych. Mieli mieć córkę, ubranka i wystrój mieli uniwersalny plus trochę różu. Jakie było zaskoczenie gdy urodził się Adaś. Poźniej Adaś miał dużo czarno białych zdjęć, aby zatuszować róż ;)



Kochana ja mam to samo . co noc 2 godz. Krece sie na łóżku i zasnąć nie moge. Tomnie tak męczy:( dzis od 2 do jakies 4 nie moglam spac a o 6 do pracy trzeba było juz sie budzic ;(

 
reklama
Madzien1234 ja mam wszystkie 4 zeby mądrości. Jak wychodzily bolalo okropnie, ale wyszly same i nie bylo problemów. Fakt, zrobili mi zdjecie ale tylko dla potwierdzenia i żeby zobaczyc czy wszystko ok. Nie martw sie, w poprzedniej ciazy byla u dentystki i dala znieczulenie jakies co kobiety w ciazy moga, wiec spokojnie[emoji4]

Co za idioci pracuja na sor[emoji35] nie raz mialam możliwość przekonac sie o tym. Jak nie moga sie wyspac w nocy bo ktos przyjdzie to odrazu nerwy maja[emoji35] szwagierke przez swoje nerwy prawie na tamten swiat wyprowadzili[emoji35]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry