reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Rybcia2309 to czekamy razem do 13 a o której masz badania ja o 8.15 i też już bym chciała być po [emoji6]

Madzien1234 gratuluję udanej wizyty i pięknych zdjęć synusia [emoji4]

Monya81 czyli pisać w wiadomości prywatnej do Ciebie w sprawie tabelki, to ja też się pobawie [emoji16]

w4sqskjoi3md9og0.png
 
reklama
Mam dokladnie to samo [emoji14] z tym ze jednego chlopca juz mam a raczej nie planujemy wiecej dzieci takze chciałabym tak bardzo dziewczynke [emoji3]

oar8s65gmlqg37sx.png
U mojego męża w rodzinie same chłopy się rodzą u mnie raptem jedna dziewczynka ale zobaczymy.
Wiesz dla mnie to pierwsze dziecko. Wyplakane i wybłagane i gdzieś podświadomie czuje ze będzie pierwsze i ostatnie. Mam na karku 30 lat i złamane serce wiec pewnie już się nie zdecyduje na więcej dzieci.

 
U mojego męża w rodzinie same chłopy się rodzą u mnie raptem jedna dziewczynka ale zobaczymy.
Wiesz dla mnie to pierwsze dziecko. Wyplakane i wybłagane i gdzieś podświadomie czuje ze będzie pierwsze i ostatnie. Mam na karku 30 lat i złamane serce wiec pewnie już się nie zdecyduje na więcej dzieci.

Zobaczysz kochana jeszcze nadejdą duzo szczęśliwsze chwile :*

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Mam dokladnie to samo [emoji14] z tym ze jednego chlopca juz mam a raczej nie planujemy wiecej dzieci takze chciałabym tak bardzo dziewczynke [emoji3]

oar8s65gmlqg37sx.png
Ja właśnie też mam jednego. I mówię fajnie było by mieć parke bo więcej też nie planujemy. A tu jednak chłopczyk [emoji23] ale cieszę się . Ważne, że zdrowy .[emoji4][emoji4]

34bwyx8dkk6avua5.png
 
reklama
Hej :) gratuluję i cieszę się z Waszych udanych wizyt i trzymam kciuki za reszte :) lecę zjeść śniadanko,bo najpierw chciałam Was nadrobić :D
 
Do góry