reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kochane wszystko super. Dzidzia łapała się w samym środku norm. Cudowne uczucie zobaczyć maluszka. Machał nam i ssał paluszka na 80 % chłopak . To już będę mieć dwóch [emoji23][emoji4][emoji4]Zobacz załącznik 786556 Zobacz załącznik 786557

34bwyx8dkk6avua5.png
Cudowne wieści! I cudowene fotki! Gratuluję chłopca!

 
reklama
Hejka dziewczyny, wczoraj miałam wizytę u lekarza. Wyszłam z niej zawiedziona bo sprawdził tylko szyjke, zrobił usg przez brzuch, miałam wrażenie że trwało sekundę. Zobaczył że bobas się rusza i że jest i koniec wizyty. Wypisał jeszcze skierowanie na wyniki krwi i tyle. Dlatego wczoraj tylko was czytałam. Gratuluję waszych udanych wizyt. Może moja następna będzie lepsza... 3go stycznia.. Mam nadzieję że wytrzymam.

Sent from my ZTE Blade A452 using Forum BabyBoom mobile app
 
Bardzo fajnie pisze mama ginekolog, ja polecę Wam również mamę pediatre
Link do: Mama Pediatra
Bardzo dobrze pisze o dzieciach, chorobach, karmieniu ipt.
Ja mam usg w piatek... jak i tym pomyśle to mam straszne palpitacje serca :/
Piekne macie te dzieciaczki na zdjęciach :-) no i zazdrosze, że już jesteście spokojniejsze


Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam termin na 3 czerwca a jestem w 14 +5

Madzien gratuluję za równo wizyty jak i chłopaka. Faktycznie widać coś stojącego

Ja to prywatnie i na nfz chodzę do tej samej pani. Jak trzeba zrobić badania to na nfz mi daje a jak robi usg czy prenatalne to chodziłam prywatnie bo ma lepszy sprzęt.

 
reklama
Czy Wy na nfz macie tyle badań?? Ja jestem załamana jak to czytam. Byłam 2 tyg temu, to był 12 tydz. ostatni dzwonek na bad prenatalne i nic mi nie zrobiła. Zadnej przeziernosci karku, nigdy jeszcze serca nie słyszałam, ale podobno bije. Z badan to tylko morfologia, która zrobiłam na własną rekę no i grupa krwi... Nastepna wizyta 30.12. żadnych skierowan na badania przez ten czas...... :(
Ja sotatnia wizyta 3 listopada :/ bo lakarka na zwolnieniu, data porodu nie wyznaczona, zrobione z krwi to co tam trzeba, ale dzięki wam oprzytomniałam, że pora na prenatalne więc się sama zapisałam na 13 grudnia i pójdę do lekarki już z usg, też nie słuchałam serca, ale widziałam tydzień wcześniej bo byłam na prywatnym usg bo sama się też zapisałam o czym ona nawet nie wie, ale chodzę do niej bo jest ordynatorem w szpitalu w którym mam rodzić i dwóch synów u niej mialam, punkt wyznaczona przez nią data i jak nie rodzę to mi wywoła, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, ale ja bym się teleportowała do 13 grudnia :D

Same dziewczyny nam się szykują:)
Co Wy na to, żeby założyć tabelkę z płcią? Ale nie taką normalną tylko z przeczuciami, z oczekiwaniami i wynikiem badania. Ja mogę taką tabelkę przygotować.
-jakie mam przeczucia -jak ktoś nie ma nie pisze
-jakie mam oczekiwania/pragnienia/marzenia- jak ktoś nie ma nie piszę
-zabobony i chińskie wróżby - jak ktoś nie ma nie piszę.
-potem wynik usg,ale nie taki na 70% czy 90%- podajemy jak lekarz mówi bedzie dziewczynka/chłopiec
-wiek ciąży kiedy lekarz nam powiedział - tydzien i dzień.

Potem sprawdzimy na ile nasze odczucia się sprawdziły :)

Kto chętny niech pisze w wiadomości prywatnej do mnie, wtedy niczego nie przeoczę.
Tabelę będę umieszczała np raz tydzien w wątku wyniki i badania lekarskie- bo tam jest mniejszy ruch.

To co bawimy się ? [emoji3]


oar8pg4ngmro558y.png
Mi bardzo się ten pomysł podoba :D
Przeczucia i chyba bardziej chęci i marzenia dziewczyna "pewnie bedzie chłopak" heheh trzeci, bo moje przeczucia marne
co do diagnoz z zabobonów itd, piję dużo soku z pomarańczy, lubię pomarańcze, nie mam owłosionych nóg, pierwsze ruchy z prawej strony, brzydka się czuję- wskazują na dziewczynę heheheheh
 
Do góry