reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2016

qraa czekanie najgorsze ja juz 3 raz u gina i dopiero dzis serduszko zobaczylam, a juz sie balam.Dostalam skierowanie na badania jutro juz odbieram jedynie na hiv musze czekac 5 dni i zobaczymy czy wszystko dobrze .

moja dzidzia ma 8 mm:-)
 
reklama
Ja dopiero idę pierwszy raz do lekarza po skończonym 7 tygodniu. Niestety tu nikt się ciążą nie martwi do 8-9 tygodnia. Usg pierwsze w 12 tygodniu i nie wiem czy robić prywatnie bo to spory wydatek a i tak robią dopiero od skończonego 7 tygodni. Za tydzień już mogę jechać robić usg to pomyślimy czy czekać ;)
 
Hej dziewczyny. Nie odzywałam się chwilkę,ale miałam masę na głowie. U mnie przyszła wczoraj @. Może to nawet i lepiej.... ;-) 3 dzidziusia wolałabym mimo wszystko jednak mieć trochę później niż tak rok po roku.
Gratuluję i trzymam kciuki za wszystkie "zafasolkowane" oraz życzę spokojnych ciąż i zdrowych dzieciaczków. Trzymajcie się. :tak:
 
Karotka - moze to i lepiej :-) za duzo bys miala na glowie. Co sie odwlecze to... Zobaczysz :-)
A ja dzisiaj bylam zrobic bete i mi wyszo 368, tydz temu 61 wiec sredni przyrost co 48h 55%. Nisko ale podobno jeszcze uznawany. Wiec czekam do piatku i znowu zrobie zeby zobaczyc co sie bedzie dzialo. Ze starsza tez mialam niskie przyrosty ale nie az tak. Oby zaczelo rosnac...
 
hej odebrałam dziś wyniki i troszkę sie martwie a do lekarza mam 23 :no:
moze wam cos to mowi:
Toxo igm (-)ujemny
toxo igg 619 wynik dodatni >=3.0 czyli duzo za duzy
tsh 3.3
ale najbardziej martwi mnie ta toxoplazmoza
 
Pkowalska z toxo to chyba znaczy ze przechodzilas toxo w przeszlosci (to ten dodatni) a drugi ujemny ze nie ma aktywnych przeciwcial. Wiec nie ma czym sie martwic.
Tsh masz dosc wysokie wiec musisz do endo po euthyrox bo powinnp byc max 2
 
reklama
Tsh faktycznie za wysokie i to powinien sprawdzić lekarz. Toxo tak jak pisała qraa :)
We wtorek pójdę do lekarza a w środę na usg :) już nie moge się doczekać :)
 
Do góry