reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

PaulinaT no ja też bym gdzieś wybyła, aż mnie nosi, ale młody zapaleniem oskrzeli i musimy kiblować w domu :/

A z mleka to się tylko ciesz, ja do końca ciąży nie miałam i straszne trudności były żeby to w końcu ruszyło, nawet po porodzie.
Rzeczywiście trochę szybko, ale to na pewno nie powód do zmartwień :)
 
reklama
Ritnes, kciuki zaciśnięte :-) o kolejkach nic nie mów, u mnie zawsze przesunięcie, mimo że prywatnie i z zapisem na konkretną godzinę, no ale cóż zrobić, lekarkę cenię i nie zrezygnuję z tego powodu- pozostaje uzbroić się w cierpliwość, choć stresuję się okropnie, kwitnąc w tych dłuuugich kolejkach pod gabinetem.

Zazdroszczę Wam energii, czuję się lepiej niż wczoraj, ale do ideału daleko. Pogoda beznadziejna.
 
Paulina kanaliki mlekowe juz pracuja. Ja czuje ze tez by mi polecialo jakbym nacisnela ale poki co tego nie robie ;) w poprzedniej ciazy nie mialam mleka. Pojawilo sie dopiero w 4 dobie po porodzie po ogromnej i bolesnej pracy. Takze cuesz sie ze jest :) to znak ze wszystko w porzadku:)
Co do ruchow dziecka to tez czasem sie zastanawiam czy to przypadkiem nie to ale tłumaczę sobie ze to za wczesnie. Poprzednio poczulam w 18 tyg.
Brzuch mam juz pokazny co mnie bardzo cieszy. W kazdej szybie sie przegladam o lustrach nie wspominajac ;)
Dzis rano robilam badania a wizyta w czwartek. Co prawda bez usg ale mize choc na chwile uda sie uslyszec serduszko. Usg w poniedziałek:) czuje sie zmeczona i ciagle mi niedobrze. Mam coraz mniej cierpliwosci do mojego łobuziaka:/
 
U mnie objawów prawie wcale. Czasem mnie mdli, odbija się itp ale czuję się jakoś mało ciążowo. 30.11 mam usg genetyczne to zobaczymy co tam się dzieje.
Padam na twarz i na nic nie ma sił. Moja gwiazda ząbkuje. Druga noc wrzasku i płaczu. Daje dentinox i panodil ale i tak się drze w niebogłosy. O 4 wstaje do pracy i działam w trybie zoombie. Zaraz wraca ze żłobka a ja nie mam jeszcze ani obiadu ( baaa nie mam nic z czego mógł by powstać obiad), w chacie rozgardiasz a ja cieszę się ostatnimi minutami spokoju za nim wroci mój kochany wyjec.
 
Mamaka, mam tak samo :laugh2: wszystkie lustra moje! A brzuszek mam naprawdę duży i ciągle rośnie :szok: moje usg genetyczne we wtorek, boję się, ale i też nie mogę doczekać.
 
reklama
Do góry