reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Kaana no właśnie nic nie powiedział, poogladal i stwierdził że wszystko jest ok i że on nie zna przyczyny mogło mi peknac naczynko bo mam problemy z zalatwianiem. Ale już nie plamie. To było tak jednorazowo ale przynajmniej jestem spokojna bo dzidzius ma się dobrze i szyjka macicy też jest ok. ;)
 
reklama
A następna wizyta 25 także jeszcze tylko półtora tyg i znów będę mogła zobaczyć co u mojego maluszka slychac:):) już nie mogę się doczekać. I oczywiście cały czas ubolewam że jeszcze nie widać brzucha.
 
No to dobrze strzelałam z tym naczynkiem ;)
Moja koleżanka do szpitala pojechała z krwotokiem. I to też nie natychmiast bo musiała posprzątać łazienkę żeby córeczka nie zobaczyła krwi na podłodze. Mimo takiego krwawienia wszystko skończyło się dobrze..
Powiedziała mi to dodając, że zawsze trzeba być dobrej myśli i się nie poddawać.
 
Paulina ale masz fajnie...
Ja dopiero za miesiąc. Chociaż na 3 grudnia umówiłam się na NFZ ;p
Ale to i tak 3 tygodnie. U mnie też nic nie widać. Nie mam mdłości, nie boli mnie głowa, nie jestem zmęczona. Nie drażnią mnie zapachy, kawa mi smakuje. Nie mam ochoty na dziwne rzeczy.
Wszystko tak jak wcześniej, a na usg widzę małego okruszka i słyszę jego serduszko.
Gdybym miała nieregularne miesiączki i nie starała się o dziecko to pewnie jeszcze bym o nim nie wiedziała ;)
 
Sylwcia, niestety, ja dziś się meczę okrutnie, ale to u mnie pierwszy raz, więc mam nadzieję, że to jednorazowe, w ciągu dnia było trochę lepiej- i teraz znów masakra.

Gabi, zdrówka dla Was.

Ritnes, trzymam kciuki za jutro!
 
Paulina, dobre wieści :) Co do plamień to ja w pierwszej ciąży miałam aż do 22-23 tygodnia, a teraz od 10 dni NIC. I mam nadzieję, że tak już zostanie :) No w kazdym razie mam nadzieję, że u Ciebie to było jednorazowe i już więcej stresu nie będzie.

Przechodzi mi ospałość i nie wiem co mam ze sobą zrobić. Dobrze, że chociaż gr pozwoliła mi wstać do pozycji siedzącej.

No i mam coś z głową. Dzisiaj dałabym sobie uciąć rękę że poczułam dzidzie. Tak ja wiem, że to niemożliwe i że to pewnie jelita były, no ale 2 razy jakby mała rybka. Wiem, wiem... 10 tydzień :D Hele czułam coś od około 17 :)
 
reklama
Do góry